Lux vs Gwen
49.5 % 50.5 %
Lux, 101 maçın 50 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.3 % +1.2 bekl. fark
Gwen vs LuxKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lux için Gwen karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Gwen kazanıyor50 %Lux kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 48.5 % | 33 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %48.6 · 70 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Lux için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.2 % | +5.9 | 152 | ||
| 58.8 % | +1.3 | 114 | ||
| 57.7 % | −1.0 | 137 | ||
| 56.0 % | +2.6 | 168 | ||
| 55.2 % | ±0.0 | 504 | ||
| 54.9 % | +3.5 | 153 | ||
| 54.4 % | +5.1 | 910 | ||
| 54.3 % | +1.8 | 694 | ||
| 54.3 % | +2.4 | 289 | ||
| 54.0 % | +2.1 | 826 | ||
| 53.7 % | +1.5 | 1.448 | ||
| 53.5 % | +5.9 | 129 | ||
| 53.4 % | −1.6 | 1.228 | ||
| 53.4 % | +2.7 | 607 | ||
| 53.2 % | +1.5 | 111 | ||
| 53.1 % | +3.2 | 995 | ||
| 52.8 % | +1.7 | 2.031 | ||
| 52.8 % | +2.1 | 848 | ||
| 52.8 % | −0.7 | 284 | ||
| 52.8 % | +0.2 | 246 | ||
| 52.7 % | +1.8 | 131 | ||
| 52.5 % | −0.4 | 1.591 | ||
| 52.4 % | +1.8 | 1.226 | ||
| 52.4 % | −2.3 | 785 | ||
| 52.3 % | +1.5 | 509 | ||
| 52.3 % | +3.3 | 107 | ||
| 52.0 % | +1.0 | 1.733 | ||
| 51.3 % | +0.9 | 2.316 | ||
| 51.2 % | +0.3 | 873 | ||
| 51.0 % | −0.7 | 661 | ||
| 51.0 % | +1.2 | 147 | ||
| 50.9 % | +0.5 | 2.768 | ||
| 50.8 % | −0.2 | 494 | ||
| 50.8 % | −3.5 | 425 | ||
| 50.7 % | −1.4 | 509 | ||
| 50.5 % | +0.1 | 1.545 | ||
| 50.4 % | +2.2 | 127 | ||
| 50.3 % | −0.4 | 2.364 | ||
| 50.2 % | −0.7 | 2.428 | ||
| 50.2 % | −1.1 | 1.656 | ||
| 49.8 % | −2.0 | 2.204 | ||
| 49.8 % | −0.2 | 938 | ||
| 49.7 % | +0.4 | 1.130 | ||
| 49.7 % | −1.0 | 567 | ||
| 49.5 % | +1.2 | 101 | ||
| 49.4 % | −1.1 | 1.589 | ||
| 49.3 % | −1.0 | 1.571 | ||
| 49.3 % | −1.3 | 1.035 | ||
| 49.2 % | −1.9 | 461 | ||
| 49.1 % | −1.7 | 336 | ||
| 48.9 % | −1.6 | 1.441 | ||
| 48.6 % | −1.4 | 140 | ||
| 48.3 % | −3.9 | 319 | ||
| 48.0 % | −2.8 | 271 | ||
| 48.0 % | −1.0 | 171 | ||
| 47.5 % | −3.0 | 120 | ||
| 47.3 % | −5.6 | 220 | ||
| 46.8 % | −3.1 | 1.554 | ||
| 46.7 % | −3.9 | 212 | ||
| 46.6 % | −3.6 | 266 | ||
| 44.9 % | −5.4 | 156 | ||
| 44.7 % | −6.9 | 257 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.