Lucian vs Nunu & Willump
Lucian, 73 maçın 32 tanesini kazanıyor.
Şimdilik yalnızca 73 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lucian için Nunu & Willump karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Nunu & Willump kazanıyor50 %Lucian kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 |
Satırlar oynandığı haliyle maçları sayar (toplam 100). Başlık her ligi dereceli oyuncular içindeki gerçek payıyla ağırlıklandırır (73 ağırlıklı maç), bu yüzden satırların toplamı bu sayıyı vermez. Yama 26.21: 57 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.21 yamaları arasındaki maçlar
Lucian için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler. 26.19 ile 26.21 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55,3 % | +4,2 | 200 | ||
| 53,2 % | +9,3 | 116 | ||
| 52,3 % | +5,3 | 215 | ||
| 52,0 % | +10,2 | 136 | ||
| 51,1 % | +8,0 | 64 | ||
| 50,7 % | +6,0 | 78 | ||
| 50,1 % | +2,4 | 370 | ||
| 49,0 % | +5,8 | 180 | ||
| 48,7 % | +1,0 | 362 | ||
| 48,5 % | +1,0 | 811 | ||
| 48,4 % | +1,0 | 813 | ||
| 48,0 % | +3,1 | 1.165 | ||
| 47,8 % | −2,6 | 98 | ||
| 47,6 % | +2,3 | 478 | ||
| 46,7 % | +1,0 | 1.150 | ||
| 46,6 % | +1,2 | 366 | ||
| 46,6 % | +0,8 | 228 | ||
| 46,6 % | −0,9 | 114 | ||
| 45,4 % | +1,0 | 1.049 | ||
| 45,3 % | −0,3 | 1.546 | ||
| 44,8 % | −0,8 | 1.540 | ||
| 44,7 % | +1,1 | 83 | ||
| 44,6 % | −0,9 | 1.581 | ||
| 44,5 % | +0,8 | 726 | ||
| 44,3 % | −3,8 | 240 | ||
| 44,2 % | +0,8 | 2.128 | ||
| 44,2 % | −3,0 | 397 | ||
| 44,2 % | −1,2 | 73 | ||
| 44,0 % | −1,8 | 148 | ||
| 43,9 % | −0,2 | 1.189 | ||
| 43,9 % | +1,6 | 1.187 | ||
| 43,5 % | −0,2 | 793 | ||
| 43,5 % | +0,3 | 253 | ||
| 43,2 % | −1,3 | 355 | ||
| 42,7 % | −0,7 | 2.265 | ||
| 42,6 % | −0,8 | 601 | ||
| 42,6 % | −1,4 | 296 | ||
| 42,5 % | −1,8 | 1.414 | ||
| 42,3 % | −1,6 | 412 | ||
| 42,1 % | −1,2 | 342 | ||
| 41,9 % | −1,3 | 2.308 | ||
| 41,8 % | −2,3 | 1.325 | ||
| 41,7 % | −0,4 | 163 | ||
| 41,5 % | −2,6 | 913 | ||
| 41,4 % | −5,2 | 289 | ||
| 41,3 % | −1,7 | 773 | ||
| 41,1 % | −1,3 | 1.182 | ||
| 40,9 % | −1,7 | 838 | ||
| 40,8 % | −1,2 | 867 | ||
| 40,6 % | −1,7 | 1.048 | ||
| 40,5 % | −2,3 | 623 | ||
| 40,2 % | −2,3 | 1.099 | ||
| 39,7 % | −3,9 | 213 | ||
| 39,5 % | −4,7 | 341 | ||
| 39,4 % | −5,1 | 647 | ||
| 39,4 % | −4,3 | 255 | ||
| 38,7 % | −4,0 | 842 | ||
| 37,7 % | −6,1 | 155 | ||
| 37,6 % | −4,6 | 173 | ||
| 37,3 % | −6,2 | 247 | ||
| 36,7 % | −6,0 | 181 | ||
| 36,1 % | −7,0 | 306 | ||
| 35,8 % | −5,8 | 107 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.