Locke vs Amumu
52.9 % 47.1 %
Locke, 119 maçın 63 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 43.9 % +9.0 bekl. fark
Amumu vs LockeKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Locke için Amumu karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Amumu kazanıyor50 %Locke kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %55.1 · 89 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Locke için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.3 % | +7.4 | 223 | ||
| 52.9 % | +9.0 | 119 | ||
| 52.0 % | +7.3 | 196 | ||
| 51.7 % | +5.6 | 420 | ||
| 51.0 % | +2.7 | 194 | ||
| 50.0 % | +5.1 | 130 | ||
| 49.8 % | +4.0 | 309 | ||
| 48.3 % | +0.5 | 149 | ||
| 47.9 % | +0.8 | 242 | ||
| 47.2 % | +0.7 | 246 | ||
| 47.2 % | +1.0 | 142 | ||
| 46.8 % | +1.2 | 126 | ||
| 46.6 % | +0.3 | 457 | ||
| 46.6 % | +0.4 | 116 | ||
| 46.5 % | +2.2 | 260 | ||
| 46.5 % | +0.9 | 144 | ||
| 46.1 % | +1.9 | 128 | ||
| 46.0 % | +0.5 | 324 | ||
| 45.6 % | −0.8 | 318 | ||
| 45.4 % | −0.3 | 449 | ||
| 45.1 % | −1.7 | 661 | ||
| 44.9 % | +0.8 | 138 | ||
| 44.9 % | +0.9 | 127 | ||
| 44.5 % | +1.1 | 371 | ||
| 44.1 % | −2.5 | 202 | ||
| 43.6 % | −1.2 | 110 | ||
| 43.2 % | −0.9 | 324 | ||
| 43.0 % | −3.6 | 356 | ||
| 42.9 % | −3.0 | 403 | ||
| 42.5 % | −1.9 | 221 | ||
| 42.0 % | −2.4 | 255 | ||
| 41.4 % | −3.5 | 401 | ||
| 41.3 % | −5.4 | 368 | ||
| 40.5 % | −4.1 | 163 | ||
| 39.5 % | −4.4 | 220 | ||
| 38.5 % | −6.7 | 234 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.