Lissandra vs Vel'Koz
41.2 % 58.8 %
Lissandra, 102 maçın 42 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.0 % −8.8 bekl. fark
Vel'Koz vs LissandraKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Lissandra için Vel'Koz karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Vel'Koz kazanıyor50 %Lissandra kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| 37.8 % | 37 | ||
| 42.9 % | 35 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %43.5 · 69 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Lissandra için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.2 % | +8.1 | 213 | ||
| 57.7 % | +5.0 | 104 | ||
| 56.0 % | +4.5 | 1.019 | ||
| 54.3 % | −0.3 | 337 | ||
| 53.9 % | +0.8 | 152 | ||
| 53.8 % | −0.7 | 303 | ||
| 53.6 % | +2.9 | 450 | ||
| 53.2 % | +2.7 | 1.852 | ||
| 53.1 % | +0.8 | 424 | ||
| 53.1 % | −0.5 | 401 | ||
| 52.8 % | +3.0 | 1.148 | ||
| 52.7 % | +1.2 | 566 | ||
| 52.4 % | +1.4 | 399 | ||
| 52.4 % | +2.1 | 309 | ||
| 52.3 % | +1.6 | 149 | ||
| 52.1 % | +0.6 | 117 | ||
| 52.0 % | +2.5 | 1.049 | ||
| 52.0 % | +1.4 | 713 | ||
| 51.5 % | +1.5 | 375 | ||
| 51.2 % | +1.1 | 1.351 | ||
| 51.2 % | +1.3 | 1.259 | ||
| 51.2 % | +0.9 | 283 | ||
| 51.1 % | −1.4 | 1.169 | ||
| 51.1 % | +2.1 | 644 | ||
| 50.9 % | −0.7 | 114 | ||
| 50.7 % | +0.6 | 1.050 | ||
| 50.5 % | +0.8 | 533 | ||
| 50.4 % | +1.0 | 141 | ||
| 49.6 % | −2.0 | 1.701 | ||
| 49.6 % | ±0.0 | 506 | ||
| 49.2 % | −1.6 | 996 | ||
| 49.1 % | −1.4 | 992 | ||
| 48.8 % | −1.5 | 338 | ||
| 48.7 % | −1.2 | 663 | ||
| 48.6 % | −3.3 | 109 | ||
| 47.9 % | −1.8 | 591 | ||
| 47.6 % | −2.4 | 563 | ||
| 46.7 % | −3.0 | 739 | ||
| 46.6 % | −5.2 | 176 | ||
| 46.5 % | −3.6 | 1.285 | ||
| 46.4 % | −3.5 | 334 | ||
| 45.9 % | −4.4 | 259 | ||
| 45.5 % | −8.7 | 176 | ||
| 44.9 % | −6.3 | 245 | ||
| 43.5 % | −4.9 | 377 | ||
| 42.0 % | −6.9 | 119 | ||
| 41.7 % | −10.9 | 120 | ||
| 41.2 % | −8.8 | 102 | ||
| 37.5 % | −10.2 | 104 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.