LeBlanc Counter'lar ve eşleşmeler
Orta · tüm ligler · kayıtlı tüm maçlar
Güçlü olduğu
Zayıf olduğu
Tüm koridor rakipleri
En az 100 maçı olan 37 rakip, tüm ligler · Kazanma oranı eksi iki şampiyonun bu roldeki kendi oranlarının öngördüğü değer. Pozitif: eşleşme, ikisinin gücünün gösterdiğinden iyi gidiyor.
| Şampiyon | |||
|---|---|---|---|
| 54.4 % | +4.9 | 621 | |
| 54.1 % | +4.9 | 333 | |
| 55.3 % | +4.8 | 539 | |
| 54.9 % | +4.4 | 162 | |
| 58.2 % | +4.4 | 134 | |
| 56.9 % | +4.1 | 218 | |
| 53.0 % | +3.7 | 328 | |
| 54.2 % | +3.5 | 118 | |
| 53.3 % | +3.4 | 366 | |
| 52.5 % | +2.9 | 280 | |
| 52.5 % | +2.8 | 240 | |
| 51.9 % | +2.0 | 266 | |
| 50.2 % | +1.8 | 283 | |
| 51.7 % | +1.4 | 563 | |
| 51.1 % | +1.3 | 624 | |
| 50.6 % | +1.1 | 496 | |
| 51.3 % | +0.5 | 320 | |
| 50.0 % | +0.4 | 240 | |
| 50.8 % | +0.2 | 728 | |
| 52.2 % | +0.1 | 483 | |
| 50.0 % | −0.4 | 160 | |
| 50.8 % | −0.5 | 669 | |
| 49.4 % | −0.5 | 502 | |
| 50.3 % | −0.6 | 386 | |
| 49.5 % | −0.9 | 505 | |
| 47.8 % | −1.0 | 232 | |
| 49.5 % | −2.0 | 208 | |
| 47.4 % | −2.4 | 342 | |
| 47.4 % | −2.7 | 475 | |
| 48.9 % | −2.7 | 276 | |
| 45.9 % | −3.6 | 122 | |
| 43.9 % | −3.8 | 513 | |
| 45.3 % | −4.0 | 137 | |
| 51.0 % | −4.2 | 192 | |
| 45.3 % | −5.1 | 106 | |
| 48.8 % | −5.3 | 162 | |
| 44.4 % | −6.0 | 205 |
Sinerjiler
Emerald+ · kayıtlı tüm maçlar · en az 50 maç birlikte oynanan takım arkadaşları
Henüz hiçbir takım arkadaşının LeBlanc ile 50 veya daha fazla ortak maçı yok.
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.