LeBlanc vs Syndra
54.0 % 46.0 %
LeBlanc, 515 maçın 278 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.5 % +3.5 bekl. fark
Syndra vs LeBlancKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde LeBlanc için Syndra karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Syndra kazanıyor50 %LeBlanc kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| 53.8 % | 52 | ||
| 58.7 % | 126 | ||
| 56.2 % | 130 | ||
| 66.7 % | 57 | ||
| 51.4 % | 37 | ||
| 29.7 % | 64 |
Yama 26.20: %55.5 · 236 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
LeBlanc için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.8 % | +4.0 | 128 | ||
| 57.2 % | +4.4 | 208 | ||
| 55.8 % | +5.3 | 156 | ||
| 55.0 % | +5.8 | 322 | ||
| 54.0 % | +3.5 | 515 | ||
| 53.8 % | +4.3 | 595 | ||
| 53.1 % | +2.4 | 113 | ||
| 52.8 % | +3.1 | 233 | ||
| 52.5 % | +3.2 | 316 | ||
| 52.4 % | +2.8 | 271 | ||
| 52.3 % | +2.4 | 346 | ||
| 51.9 % | −3.3 | 181 | ||
| 51.5 % | +1.6 | 260 | ||
| 51.3 % | −0.8 | 462 | ||
| 51.2 % | +1.4 | 609 | ||
| 51.0 % | +0.6 | 155 | ||
| 50.9 % | +0.3 | 701 | ||
| 50.9 % | −0.4 | 641 | ||
| 50.8 % | +0.5 | 531 | ||
| 50.8 % | ±0.0 | 311 | ||
| 50.7 % | +1.2 | 477 | ||
| 50.7 % | +2.3 | 272 | ||
| 50.2 % | +0.6 | 227 | ||
| 49.9 % | −1.0 | 365 | ||
| 49.8 % | −0.1 | 486 | ||
| 49.6 % | −0.8 | 490 | ||
| 48.5 % | −3.1 | 266 | ||
| 48.4 % | −5.7 | 155 | ||
| 48.2 % | −3.3 | 199 | ||
| 47.7 % | −1.1 | 218 | ||
| 47.2 % | −2.9 | 453 | ||
| 46.6 % | −3.2 | 326 | ||
| 45.5 % | −3.8 | 132 | ||
| 45.5 % | −4.9 | 101 | ||
| 45.4 % | −4.1 | 119 | ||
| 44.7 % | −5.7 | 190 | ||
| 44.2 % | −3.5 | 489 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.