Kha'Zix vs Sion
49.5 % 50.5 %
Kha'Zix, 103 maçın 51 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.2 % +1.3 bekl. fark
Sion vs Kha'ZixKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kha'Zix için Sion karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Sion kazanıyor50 %Kha'Zix kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| 51.3 % | 39 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %51.2 · 82 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kha'Zix için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.2 % | +5.9 | 319 | ||
| 58.6 % | +10.4 | 128 | ||
| 57.7 % | +8.8 | 168 | ||
| 56.2 % | +4.6 | 105 | ||
| 55.6 % | +3.3 | 306 | ||
| 53.9 % | +2.8 | 1.178 | ||
| 53.8 % | +2.5 | 727 | ||
| 53.2 % | +4.5 | 124 | ||
| 52.7 % | +3.1 | 476 | ||
| 51.3 % | +3.0 | 337 | ||
| 51.0 % | +2.0 | 3.421 | ||
| 50.9 % | +1.4 | 871 | ||
| 50.7 % | +0.3 | 1.493 | ||
| 50.7 % | +1.0 | 349 | ||
| 50.5 % | +0.8 | 2.386 | ||
| 50.3 % | +0.7 | 392 | ||
| 50.3 % | +1.7 | 288 | ||
| 50.2 % | +2.0 | 3.807 | ||
| 49.9 % | −0.2 | 5.942 | ||
| 49.8 % | +1.3 | 1.743 | ||
| 49.7 % | −0.2 | 2.998 | ||
| 49.6 % | +0.5 | 1.961 | ||
| 49.5 % | −0.3 | 693 | ||
| 49.5 % | +0.4 | 281 | ||
| 49.5 % | +1.3 | 103 | ||
| 49.4 % | −0.2 | 3.802 | ||
| 49.4 % | +0.8 | 716 | ||
| 49.3 % | −2.3 | 2.230 | ||
| 49.3 % | −0.9 | 1.904 | ||
| 49.3 % | +1.5 | 469 | ||
| 49.2 % | +1.6 | 1.867 | ||
| 49.0 % | +1.7 | 876 | ||
| 48.9 % | −1.0 | 1.378 | ||
| 48.9 % | +0.9 | 317 | ||
| 48.8 % | −0.6 | 4.388 | ||
| 48.8 % | −0.4 | 2.471 | ||
| 48.7 % | +0.7 | 1.503 | ||
| 48.7 % | +0.4 | 316 | ||
| 48.7 % | +0.2 | 265 | ||
| 48.5 % | +0.6 | 1.523 | ||
| 48.4 % | −2.2 | 122 | ||
| 48.3 % | −0.6 | 1.229 | ||
| 48.1 % | −0.8 | 725 | ||
| 48.0 % | −0.7 | 202 | ||
| 47.9 % | −1.9 | 2.297 | ||
| 47.9 % | +0.2 | 1.751 | ||
| 47.9 % | −3.2 | 290 | ||
| 47.8 % | +0.6 | 822 | ||
| 47.7 % | ±0.0 | 1.521 | ||
| 47.4 % | −2.1 | 642 | ||
| 47.1 % | −0.1 | 1.549 | ||
| 47.1 % | −0.3 | 943 | ||
| 47.1 % | −1.0 | 839 | ||
| 46.9 % | −1.3 | 1.123 | ||
| 46.9 % | −2.3 | 162 | ||
| 46.8 % | −0.6 | 2.648 | ||
| 46.6 % | −2.2 | 2.908 | ||
| 46.6 % | −2.4 | 423 | ||
| 46.5 % | −3.0 | 1.895 | ||
| 46.2 % | −1.3 | 1.031 | ||
| 45.9 % | −1.4 | 512 | ||
| 45.3 % | −2.4 | 258 | ||
| 45.1 % | −2.0 | 455 | ||
| 44.9 % | −1.8 | 3.002 | ||
| 44.8 % | −0.9 | 752 | ||
| 44.7 % | −3.3 | 282 | ||
| 43.8 % | −4.3 | 137 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.