Kayle vs Yasuo
46.8 % 53.2 %
Kayle, 94 maçın 44 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.9 % −4.1 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 94 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Yasuo vs KayleKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Kayle için Yasuo karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Yasuo kazanıyor50 %Kayle kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %48.0 · 50 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Kayle için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.0 % | +10.9 | 100 | ||
| 61.2 % | +8.6 | 103 | ||
| 59.8 % | +8.1 | 132 | ||
| 59.1 % | +4.6 | 181 | ||
| 55.5 % | +3.8 | 220 | ||
| 55.2 % | +5.1 | 172 | ||
| 55.1 % | +4.8 | 341 | ||
| 54.8 % | +4.8 | 126 | ||
| 54.4 % | +4.4 | 136 | ||
| 53.3 % | +3.0 | 182 | ||
| 53.1 % | +1.9 | 147 | ||
| 52.3 % | +1.5 | 109 | ||
| 52.2 % | +2.2 | 113 | ||
| 51.1 % | +2.6 | 139 | ||
| 50.8 % | +1.8 | 122 | ||
| 50.7 % | −0.5 | 134 | ||
| 49.0 % | −4.5 | 104 | ||
| 47.9 % | −1.5 | 119 | ||
| 47.5 % | −3.5 | 219 | ||
| 47.3 % | −3.8 | 186 | ||
| 47.3 % | −2.2 | 148 | ||
| 47.1 % | −3.7 | 242 | ||
| 46.8 % | −2.3 | 124 | ||
| 46.8 % | −4.1 | 94 | ||
| 44.7 % | −6.2 | 161 | ||
| 44.4 % | −5.7 | 124 | ||
| 43.4 % | −7.8 | 205 | ||
| 43.2 % | −6.5 | 220 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.