Janna vs Malphite
66.7 % 33.3 %
Janna, 102 maçın 68 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 55.1 % +11.6 bekl. fark
Malphite vs JannaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Janna için Malphite karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Malphite kazanıyor50 %Janna kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %70.6 · 68 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Janna için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 66.7 % | +11.6 | 102 | ||
| 61.4 % | +9.9 | 171 | ||
| 59.8 % | +6.5 | 122 | ||
| 58.7 % | +2.8 | 387 | ||
| 56.3 % | +4.2 | 238 | ||
| 56.1 % | +2.7 | 271 | ||
| 55.9 % | +4.4 | 152 | ||
| 55.8 % | +0.5 | 120 | ||
| 55.7 % | +3.2 | 526 | ||
| 55.4 % | −2.2 | 148 | ||
| 55.0 % | −1.3 | 211 | ||
| 54.9 % | +2.0 | 233 | ||
| 54.4 % | +3.0 | 1.022 | ||
| 53.8 % | +0.6 | 783 | ||
| 53.6 % | +1.6 | 590 | ||
| 53.2 % | +0.1 | 1.375 | ||
| 53.2 % | +2.6 | 1.119 | ||
| 53.1 % | ±0.0 | 684 | ||
| 53.1 % | +1.1 | 128 | ||
| 53.0 % | +0.4 | 168 | ||
| 52.9 % | −0.8 | 1.600 | ||
| 52.7 % | +3.2 | 347 | ||
| 52.5 % | +1.7 | 358 | ||
| 52.4 % | −0.5 | 1.915 | ||
| 52.3 % | −0.4 | 1.536 | ||
| 52.1 % | −0.1 | 2.572 | ||
| 52.1 % | +1.7 | 955 | ||
| 52.0 % | +2.4 | 1.259 | ||
| 51.7 % | +0.1 | 636 | ||
| 51.7 % | +1.5 | 356 | ||
| 51.6 % | +1.4 | 1.945 | ||
| 51.5 % | +1.1 | 441 | ||
| 51.2 % | −0.5 | 3.811 | ||
| 51.1 % | −0.3 | 1.982 | ||
| 51.1 % | +0.7 | 1.364 | ||
| 51.0 % | −0.1 | 1.531 | ||
| 50.9 % | −0.8 | 1.600 | ||
| 50.8 % | +0.2 | 177 | ||
| 50.4 % | −0.6 | 3.325 | ||
| 50.3 % | −1.4 | 561 | ||
| 49.9 % | ±0.0 | 4.025 | ||
| 49.9 % | −1.3 | 653 | ||
| 49.7 % | −1.4 | 1.985 | ||
| 49.3 % | −1.9 | 211 | ||
| 49.0 % | −0.8 | 2.252 | ||
| 49.0 % | −2.0 | 1.581 | ||
| 49.0 % | −1.6 | 151 | ||
| 48.8 % | −3.4 | 123 | ||
| 48.2 % | −4.3 | 442 | ||
| 47.8 % | −2.4 | 1.204 | ||
| 47.5 % | −2.4 | 1.128 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.