Heimerdinger vs Varus
58.4 % 41.6 %
Heimerdinger, 101 maçın 59 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.6 % +5.8 bekl. fark
Varus vs HeimerdingerKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Heimerdinger için Varus karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Varus kazanıyor50 %Heimerdinger kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %54.2 · 83 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Heimerdinger için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 67.0 % | +19.0 | 109 | ||
| 61.1 % | +12.0 | 149 | ||
| 58.4 % | +5.8 | 101 | ||
| 58.1 % | +8.9 | 198 | ||
| 57.9 % | +7.6 | 126 | ||
| 56.7 % | +9.2 | 104 | ||
| 55.8 % | +7.3 | 199 | ||
| 55.5 % | +3.1 | 211 | ||
| 55.3 % | +5.0 | 152 | ||
| 54.9 % | +3.0 | 102 | ||
| 54.2 % | +4.0 | 624 | ||
| 54.1 % | +2.4 | 307 | ||
| 53.9 % | +3.5 | 178 | ||
| 53.2 % | +3.3 | 472 | ||
| 52.9 % | +3.4 | 412 | ||
| 52.5 % | +3.4 | 345 | ||
| 52.4 % | +4.2 | 340 | ||
| 52.3 % | +1.4 | 218 | ||
| 52.2 % | +3.4 | 602 | ||
| 52.1 % | +3.0 | 219 | ||
| 52.1 % | +2.6 | 188 | ||
| 51.6 % | +3.1 | 744 | ||
| 51.0 % | +0.7 | 361 | ||
| 50.7 % | +2.4 | 276 | ||
| 50.3 % | +2.5 | 187 | ||
| 49.5 % | −0.9 | 214 | ||
| 49.3 % | +0.5 | 560 | ||
| 49.2 % | +1.4 | 595 | ||
| 49.2 % | +0.8 | 240 | ||
| 48.3 % | −1.7 | 375 | ||
| 48.2 % | −1.9 | 278 | ||
| 48.1 % | −1.1 | 420 | ||
| 48.1 % | −0.6 | 160 | ||
| 47.8 % | −0.7 | 289 | ||
| 47.7 % | −1.3 | 151 | ||
| 47.2 % | −0.5 | 743 | ||
| 47.1 % | −2.2 | 675 | ||
| 47.0 % | −2.1 | 300 | ||
| 47.0 % | −3.0 | 215 | ||
| 46.7 % | −1.1 | 229 | ||
| 44.1 % | −4.9 | 564 | ||
| 44.0 % | −4.7 | 302 | ||
| 43.2 % | −5.8 | 146 | ||
| 43.0 % | −6.1 | 307 | ||
| 41.0 % | −9.0 | 442 | ||
| 39.8 % | −7.7 | 261 | ||
| 39.7 % | −8.8 | 239 | ||
| 37.0 % | −11.8 | 351 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.