Gragas vs Amumu
53.5 % 46.5 %
Gragas, 101 maçın 54 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.2 % +5.3 bekl. fark
Amumu vs GragasKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Gragas için Amumu karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Amumu kazanıyor50 %Gragas kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %52.8 · 72 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Gragas için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.8 % | +8.4 | 179 | ||
| 55.5 % | +6.7 | 119 | ||
| 53.5 % | +5.3 | 101 | ||
| 52.5 % | +0.2 | 162 | ||
| 52.1 % | +1.4 | 864 | ||
| 52.0 % | +1.1 | 150 | ||
| 51.3 % | +0.5 | 271 | ||
| 51.2 % | +1.0 | 121 | ||
| 51.1 % | +1.1 | 325 | ||
| 51.0 % | +0.6 | 390 | ||
| 50.5 % | +1.9 | 202 | ||
| 50.4 % | ±0.0 | 254 | ||
| 50.2 % | +0.5 | 251 | ||
| 49.8 % | +0.8 | 325 | ||
| 49.6 % | −1.1 | 260 | ||
| 49.6 % | +1.4 | 135 | ||
| 49.2 % | −0.6 | 356 | ||
| 48.9 % | −1.2 | 376 | ||
| 48.6 % | +0.9 | 311 | ||
| 48.5 % | −2.2 | 130 | ||
| 47.9 % | −4.1 | 117 | ||
| 47.8 % | −0.9 | 113 | ||
| 47.6 % | −2.0 | 170 | ||
| 47.0 % | −2.3 | 185 | ||
| 46.7 % | −1.7 | 195 | ||
| 45.5 % | −4.4 | 167 | ||
| 45.0 % | −3.4 | 200 | ||
| 44.8 % | −5.8 | 201 | ||
| 43.0 % | −5.2 | 270 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.