Gnar vs Swain
44.0 % 56.0 %
Gnar, 100 maçın 44 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.4 % −4.4 bekl. fark
Swain vs GnarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Gnar için Swain karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Swain kazanıyor50 %Gnar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 22 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %44.3 · 70 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Gnar için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.3 % | +8.2 | 215 | ||
| 54.5 % | +3.0 | 1.060 | ||
| 54.0 % | +2.3 | 200 | ||
| 53.4 % | +5.5 | 1.127 | ||
| 52.7 % | +5.8 | 556 | ||
| 52.4 % | +3.0 | 294 | ||
| 52.2 % | +3.0 | 456 | ||
| 52.1 % | +3.5 | 405 | ||
| 52.0 % | +3.7 | 321 | ||
| 51.8 % | +2.8 | 1.118 | ||
| 51.8 % | +4.0 | 475 | ||
| 51.7 % | +2.6 | 557 | ||
| 51.7 % | +3.6 | 418 | ||
| 51.6 % | +3.4 | 642 | ||
| 51.4 % | +1.9 | 292 | ||
| 51.2 % | +3.0 | 717 | ||
| 50.5 % | +2.9 | 927 | ||
| 50.2 % | +2.6 | 484 | ||
| 50.2 % | +1.1 | 400 | ||
| 50.0 % | +0.6 | 856 | ||
| 49.9 % | +1.3 | 699 | ||
| 49.6 % | +1.7 | 1.085 | ||
| 49.5 % | −1.3 | 1.083 | ||
| 48.9 % | −0.6 | 620 | ||
| 48.8 % | +0.6 | 506 | ||
| 48.6 % | +0.2 | 1.368 | ||
| 48.6 % | +1.0 | 574 | ||
| 48.6 % | −0.5 | 210 | ||
| 48.3 % | −1.0 | 1.096 | ||
| 48.1 % | +0.8 | 472 | ||
| 48.1 % | −1.3 | 233 | ||
| 47.7 % | −0.5 | 1.023 | ||
| 47.6 % | −1.5 | 720 | ||
| 47.2 % | −0.8 | 123 | ||
| 47.1 % | −1.0 | 363 | ||
| 46.9 % | −4.1 | 256 | ||
| 46.4 % | −1.8 | 291 | ||
| 46.3 % | −4.6 | 285 | ||
| 45.7 % | −2.6 | 1.041 | ||
| 45.7 % | −7.1 | 138 | ||
| 45.7 % | −2.4 | 116 | ||
| 45.6 % | −2.3 | 848 | ||
| 45.4 % | −2.0 | 491 | ||
| 45.4 % | −2.0 | 163 | ||
| 45.3 % | −1.3 | 744 | ||
| 45.3 % | −1.6 | 375 | ||
| 45.2 % | −1.4 | 290 | ||
| 44.7 % | −2.1 | 830 | ||
| 44.6 % | −3.5 | 831 | ||
| 44.2 % | −5.6 | 104 | ||
| 44.0 % | −4.4 | 100 | ||
| 43.9 % | −4.7 | 428 | ||
| 43.9 % | −3.7 | 328 | ||
| 43.8 % | −3.7 | 486 | ||
| 43.2 % | −3.7 | 1.799 | ||
| 43.0 % | −4.1 | 149 | ||
| 40.0 % | −7.8 | 100 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.