Galio vs Morgana
48.9 % 51.1 %
Galio, 47 maçın 23 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.2 % +1.7 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 47 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Morgana vs GalioKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Galio için Morgana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Morgana kazanıyor50 %Galio kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: 28 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Galio için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 67.6 % | +16.0 | 145 | ||
| 57.0 % | +3.9 | 256 | ||
| 55.1 % | +2.1 | 256 | ||
| 54.3 % | +3.3 | 1.035 | ||
| 54.1 % | +5.1 | 1.295 | ||
| 53.3 % | +3.2 | 184 | ||
| 53.2 % | +4.0 | 139 | ||
| 52.8 % | +4.9 | 161 | ||
| 52.7 % | +3.0 | 167 | ||
| 52.5 % | +2.5 | 1.108 | ||
| 52.1 % | +2.9 | 514 | ||
| 51.7 % | −0.4 | 356 | ||
| 51.7 % | +3.1 | 178 | ||
| 51.5 % | −5.4 | 134 | ||
| 50.9 % | +2.5 | 645 | ||
| 50.7 % | +2.4 | 1.024 | ||
| 50.7 % | −2.5 | 148 | ||
| 50.2 % | +1.2 | 905 | ||
| 49.6 % | −0.5 | 685 | ||
| 49.3 % | +0.5 | 225 | ||
| 49.1 % | +0.7 | 1.071 | ||
| 48.9 % | −1.9 | 313 | ||
| 48.9 % | +1.7 | 47 | ||
| 48.6 % | +1.7 | 317 | ||
| 48.4 % | −0.4 | 190 | ||
| 48.2 % | −0.2 | 384 | ||
| 48.2 % | −1.3 | 255 | ||
| 48.0 % | ±0.0 | 875 | ||
| 47.9 % | −0.7 | 951 | ||
| 47.9 % | −4.8 | 163 | ||
| 47.8 % | −1.5 | 833 | ||
| 47.5 % | −1.6 | 512 | ||
| 47.5 % | −0.7 | 375 | ||
| 47.5 % | −3.7 | 118 | ||
| 47.4 % | −1.1 | 557 | ||
| 47.2 % | −3.1 | 193 | ||
| 47.1 % | −1.5 | 1.071 | ||
| 47.1 % | −1.1 | 397 | ||
| 46.6 % | −1.9 | 358 | ||
| 46.4 % | −1.1 | 591 | ||
| 46.1 % | −2.5 | 726 | ||
| 45.8 % | −3.0 | 240 | ||
| 44.6 % | −3.6 | 399 | ||
| 43.8 % | −2.4 | 130 | ||
| 42.5 % | −6.0 | 407 | ||
| 42.4 % | −5.7 | 396 | ||
| 42.0 % | −6.8 | 205 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.