Viktor vs Morgana
49.6 % 50.4 %
Viktor, 127 maçın 63 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.6 % +1.0 bekl. fark
Morgana vs ViktorKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Viktor için Morgana karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Morgana kazanıyor50 %Viktor kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| 45.0 % | 40 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %53.9 · 76 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Viktor için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.0 % | +3.7 | 184 | ||
| 57.9 % | +8.2 | 121 | ||
| 57.6 % | +3.2 | 597 | ||
| 56.7 % | +6.1 | 104 | ||
| 56.4 % | +1.9 | 651 | ||
| 56.4 % | +2.3 | 452 | ||
| 56.0 % | +4.3 | 393 | ||
| 56.0 % | +0.3 | 109 | ||
| 54.6 % | +5.4 | 141 | ||
| 54.4 % | +1.8 | 217 | ||
| 53.8 % | +3.9 | 1.334 | ||
| 53.7 % | +2.6 | 525 | ||
| 53.6 % | +2.1 | 1.809 | ||
| 53.3 % | +2.7 | 246 | ||
| 52.8 % | +1.4 | 1.129 | ||
| 52.8 % | +1.3 | 212 | ||
| 52.7 % | +1.7 | 169 | ||
| 52.6 % | +1.5 | 116 | ||
| 52.5 % | +2.1 | 2.295 | ||
| 52.1 % | −0.4 | 194 | ||
| 51.9 % | −1.6 | 1.032 | ||
| 51.6 % | +2.3 | 374 | ||
| 51.5 % | −0.7 | 827 | ||
| 51.4 % | −1.0 | 1.897 | ||
| 51.1 % | +0.6 | 1.435 | ||
| 51.1 % | +0.9 | 481 | ||
| 51.0 % | +1.0 | 2.337 | ||
| 51.0 % | −0.8 | 208 | ||
| 50.8 % | +1.8 | 120 | ||
| 50.5 % | +0.8 | 1.444 | ||
| 50.4 % | +0.2 | 571 | ||
| 50.3 % | +0.3 | 1.299 | ||
| 50.3 % | −1.1 | 167 | ||
| 50.2 % | +0.4 | 2.436 | ||
| 50.0 % | +1.2 | 220 | ||
| 49.9 % | +0.1 | 1.500 | ||
| 49.8 % | +1.5 | 709 | ||
| 49.8 % | −0.2 | 426 | ||
| 49.6 % | ±0.0 | 1.193 | ||
| 49.6 % | +1.0 | 127 | ||
| 49.3 % | −0.3 | 931 | ||
| 49.3 % | −1.3 | 810 | ||
| 49.1 % | −0.8 | 1.031 | ||
| 49.1 % | +2.3 | 116 | ||
| 49.0 % | −0.6 | 1.960 | ||
| 49.0 % | −0.5 | 1.156 | ||
| 48.7 % | −2.0 | 2.689 | ||
| 48.4 % | −4.6 | 310 | ||
| 48.0 % | −2.4 | 1.913 | ||
| 48.0 % | −1.4 | 1.067 | ||
| 48.0 % | −1.8 | 689 | ||
| 48.0 % | −1.9 | 256 | ||
| 47.9 % | −3.5 | 1.663 | ||
| 47.8 % | −2.1 | 797 | ||
| 47.7 % | −2.5 | 669 | ||
| 47.5 % | −0.7 | 101 | ||
| 47.2 % | −3.0 | 466 | ||
| 47.1 % | −1.8 | 1.186 | ||
| 47.1 % | −7.5 | 119 | ||
| 47.0 % | −0.6 | 185 | ||
| 47.0 % | −1.2 | 100 | ||
| 46.4 % | −4.5 | 627 | ||
| 43.1 % | −5.0 | 109 | ||
| 35.9 % | −16.0 | 103 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.