Galio vs Brand
43.0 % 57.0 %
Galio, 107 maçın 46 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.3 % −7.3 bekl. fark
Brand vs GalioKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Galio için Brand karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Brand kazanıyor50 %Galio kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| 46.7 % | 30 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %42.3 · 71 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Galio için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 65.2 % | +13.2 | 187 | ||
| 55.0 % | +4.9 | 218 | ||
| 54.9 % | +1.6 | 328 | ||
| 54.5 % | +4.6 | 112 | ||
| 54.4 % | +5.1 | 1.635 | ||
| 53.8 % | +4.5 | 649 | ||
| 53.3 % | +0.2 | 306 | ||
| 53.1 % | +2.7 | 1.387 | ||
| 53.0 % | +1.9 | 1.297 | ||
| 52.8 % | +1.8 | 216 | ||
| 52.0 % | +2.8 | 221 | ||
| 51.0 % | +1.8 | 1.124 | ||
| 50.6 % | +1.9 | 1.285 | ||
| 50.6 % | +1.6 | 245 | ||
| 50.5 % | +1.8 | 822 | ||
| 50.3 % | +1.8 | 193 | ||
| 50.3 % | −3.4 | 193 | ||
| 50.3 % | −7.1 | 163 | ||
| 49.9 % | −2.7 | 435 | ||
| 49.7 % | −1.1 | 378 | ||
| 49.3 % | −0.8 | 868 | ||
| 49.2 % | +0.4 | 179 | ||
| 49.1 % | −0.2 | 682 | ||
| 49.1 % | +0.1 | 269 | ||
| 48.6 % | −1.3 | 313 | ||
| 48.5 % | −4.0 | 202 | ||
| 48.3 % | −0.3 | 1.376 | ||
| 48.3 % | −1.1 | 1.062 | ||
| 48.2 % | −0.5 | 463 | ||
| 48.0 % | −1.1 | 444 | ||
| 48.0 % | −0.9 | 298 | ||
| 47.9 % | +0.6 | 399 | ||
| 47.8 % | +1.2 | 178 | ||
| 47.7 % | −1.2 | 931 | ||
| 47.6 % | −0.5 | 1.099 | ||
| 47.5 % | −1.4 | 1.336 | ||
| 47.2 % | −1.4 | 686 | ||
| 47.1 % | −1.2 | 450 | ||
| 47.1 % | −4.5 | 140 | ||
| 47.0 % | −1.2 | 485 | ||
| 46.9 % | −1.6 | 1.217 | ||
| 46.1 % | −4.4 | 241 | ||
| 45.0 % | −2.6 | 737 | ||
| 45.0 % | −3.4 | 496 | ||
| 43.3 % | −6.0 | 268 | ||
| 43.0 % | −7.3 | 107 | ||
| 42.9 % | −5.9 | 506 | ||
| 42.1 % | −6.0 | 506 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.