Fiddlesticks vs Volibear
49.5 % 50.5 %
Fiddlesticks, 101 maçın 50 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.8 % −2.3 bekl. fark
Volibear vs FiddlesticksKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Fiddlesticks için Volibear karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Volibear kazanıyor50 %Fiddlesticks kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| 50.0 % | 34 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %47.5 · 59 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Fiddlesticks için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.1 % | +8.5 | 341 | ||
| 59.6 % | +6.5 | 114 | ||
| 57.9 % | +4.7 | 164 | ||
| 55.3 % | +4.1 | 159 | ||
| 55.0 % | +3.8 | 593 | ||
| 53.7 % | +1.9 | 533 | ||
| 53.7 % | +3.1 | 438 | ||
| 53.2 % | −0.1 | 278 | ||
| 52.6 % | +3.9 | 540 | ||
| 51.8 % | ±0.0 | 340 | ||
| 51.8 % | +2.1 | 222 | ||
| 51.7 % | +0.2 | 178 | ||
| 51.6 % | −0.1 | 461 | ||
| 51.3 % | +1.0 | 150 | ||
| 51.2 % | +1.7 | 207 | ||
| 50.9 % | −0.1 | 560 | ||
| 50.7 % | +1.4 | 201 | ||
| 50.6 % | −1.0 | 792 | ||
| 50.6 % | −1.7 | 249 | ||
| 50.5 % | −0.8 | 101 | ||
| 50.3 % | +3.0 | 157 | ||
| 49.8 % | −1.1 | 630 | ||
| 49.8 % | −1.6 | 612 | ||
| 49.6 % | −1.8 | 284 | ||
| 49.5 % | −2.3 | 101 | ||
| 49.4 % | −0.9 | 312 | ||
| 49.2 % | −2.1 | 382 | ||
| 48.9 % | −2.1 | 352 | ||
| 48.7 % | −0.9 | 384 | ||
| 48.2 % | −1.9 | 631 | ||
| 48.1 % | −1.7 | 360 | ||
| 47.9 % | −2.2 | 169 | ||
| 47.6 % | −1.5 | 309 | ||
| 47.4 % | −2.2 | 346 | ||
| 47.3 % | −3.2 | 148 | ||
| 46.6 % | −4.9 | 118 | ||
| 46.5 % | −4.0 | 215 | ||
| 46.3 % | −2.7 | 536 | ||
| 44.9 % | −4.4 | 187 | ||
| 44.6 % | −4.2 | 213 | ||
| 43.8 % | −5.4 | 153 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.