Evelynn vs Dr. Mundo
47.6 % 52.4 %
Evelynn, 134 maçın 64 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.7 % −1.1 bekl. fark
Dr. Mundo vs EvelynnKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Evelynn için Dr. Mundo karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Dr. Mundo kazanıyor50 %Evelynn kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %41.8 · 110 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Evelynn için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.7 % | +10.5 | 355 | ||
| 59.5 % | +5.9 | 81 | ||
| 55.7 % | +1.0 | 127 | ||
| 54.9 % | +3.9 | 1.054 | ||
| 53.9 % | −1.2 | 587 | ||
| 53.5 % | +5.3 | 483 | ||
| 53.5 % | +1.3 | 118 | ||
| 53.2 % | +3.1 | 357 | ||
| 53.2 % | +0.1 | 319 | ||
| 53.0 % | +2.2 | 1.073 | ||
| 52.8 % | +2.1 | 465 | ||
| 52.8 % | +4.2 | 433 | ||
| 52.7 % | +4.4 | 807 | ||
| 52.5 % | +3.8 | 102 | ||
| 52.3 % | −1.5 | 747 | ||
| 52.2 % | +1.5 | 688 | ||
| 51.9 % | −1.2 | 152 | ||
| 51.9 % | +1.8 | 103 | ||
| 51.4 % | +2.5 | 149 | ||
| 51.3 % | ±0.0 | 994 | ||
| 51.3 % | −2.1 | 331 | ||
| 51.0 % | +0.9 | 656 | ||
| 50.9 % | +0.8 | 372 | ||
| 50.3 % | +0.3 | 1.910 | ||
| 50.2 % | −1.1 | 269 | ||
| 50.1 % | +1.9 | 901 | ||
| 50.0 % | −2.2 | 1.020 | ||
| 50.0 % | +1.0 | 411 | ||
| 49.8 % | −3.1 | 1.399 | ||
| 49.4 % | +1.8 | 690 | ||
| 49.3 % | +2.4 | 525 | ||
| 49.2 % | −2.3 | 453 | ||
| 49.0 % | −3.2 | 64 | ||
| 48.8 % | −0.4 | 1.724 | ||
| 48.8 % | −1.6 | 404 | ||
| 48.7 % | −2.3 | 145 | ||
| 48.6 % | −3.0 | 231 | ||
| 48.3 % | −3.1 | 354 | ||
| 48.2 % | −1.5 | 139 | ||
| 48.1 % | −2.8 | 305 | ||
| 47.6 % | −3.5 | 1.183 | ||
| 47.6 % | −1.1 | 134 | ||
| 47.4 % | −3.4 | 410 | ||
| 47.1 % | −6.0 | 613 | ||
| 47.0 % | −4.9 | 729 | ||
| 46.9 % | −2.4 | 276 | ||
| 46.8 % | −1.2 | 1.106 | ||
| 46.6 % | −4.3 | 780 | ||
| 46.6 % | −4.5 | 648 | ||
| 46.5 % | −3.5 | 1.512 | ||
| 46.5 % | −1.5 | 1.212 | ||
| 46.3 % | −5.2 | 131 | ||
| 45.9 % | −4.6 | 71 | ||
| 45.6 % | −2.3 | 1.226 | ||
| 43.1 % | −4.7 | 1.097 | ||
| 40.6 % | −10.1 | 230 | ||
| 38.0 % | −12.3 | 181 | ||
| 37.9 % | −10.5 | 176 | ||
| 33.1 % | −18.0 | 110 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.