Elise vs Nunu & Willump
53.8 % 46.2 %
Elise, 104 maçın 56 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.9 % +1.9 bekl. fark
Nunu & Willump vs EliseKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Elise için Nunu & Willump karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Nunu & Willump kazanıyor50 %Elise kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| 54.8 % | 31 | ||
| 48.4 % | 31 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %55.6 · 54 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Elise için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.1 % | +6.3 | 224 | ||
| 55.6 % | +4.3 | 153 | ||
| 55.3 % | +2.3 | 447 | ||
| 55.0 % | +2.7 | 447 | ||
| 55.0 % | +2.5 | 111 | ||
| 54.9 % | +4.3 | 102 | ||
| 53.8 % | +4.0 | 346 | ||
| 53.8 % | +1.9 | 104 | ||
| 53.6 % | +3.8 | 196 | ||
| 53.3 % | +3.5 | 105 | ||
| 53.1 % | +3.5 | 143 | ||
| 52.8 % | +1.4 | 309 | ||
| 52.8 % | +1.0 | 159 | ||
| 52.6 % | +0.9 | 821 | ||
| 52.5 % | +0.6 | 396 | ||
| 51.6 % | +1.0 | 405 | ||
| 51.5 % | +2.1 | 229 | ||
| 51.3 % | +1.0 | 160 | ||
| 51.2 % | +2.0 | 361 | ||
| 50.5 % | −1.4 | 289 | ||
| 50.5 % | −0.1 | 208 | ||
| 50.3 % | −1.5 | 302 | ||
| 49.5 % | −2.1 | 212 | ||
| 49.3 % | −2.5 | 225 | ||
| 48.8 % | −1.9 | 217 | ||
| 48.8 % | −1.1 | 121 | ||
| 48.4 % | −2.1 | 285 | ||
| 47.7 % | −4.3 | 365 | ||
| 47.7 % | −6.2 | 199 | ||
| 47.7 % | −4.9 | 176 | ||
| 47.4 % | −6.3 | 137 | ||
| 47.3 % | −2.6 | 298 | ||
| 46.8 % | −3.2 | 154 | ||
| 45.7 % | −4.5 | 105 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.