Ekko vs Zed
52.3 % 47.7 %
Ekko, 1.126 maçın 589 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.3 % ±0.0 bekl. fark
Zed vs EkkoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ekko için Zed karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zed kazanıyor50 %Ekko kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 9 | ||
| 51.4 % | 35 | ||
| 50.9 % | 55 | ||
| 54.9 % | 71 | ||
| 45.7 % | 127 | ||
| 50.2 % | 271 | ||
| 58.4 % | 320 | ||
| 49.2 % | 132 | ||
| 53.7 % | 54 | ||
| 48.1 % | 52 |
Yama 26.20: %51.0 · 675 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ekko için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.6 % | +6.6 | 116 | ||
| 58.3 % | +4.1 | 350 | ||
| 57.8 % | +2.8 | 204 | ||
| 55.9 % | +5.3 | 365 | ||
| 55.8 % | +3.8 | 326 | ||
| 55.6 % | +3.8 | 207 | ||
| 55.3 % | +4.4 | 499 | ||
| 55.2 % | −0.7 | 277 | ||
| 55.0 % | +2.8 | 400 | ||
| 54.2 % | +3.6 | 310 | ||
| 54.1 % | +2.1 | 516 | ||
| 52.9 % | +1.2 | 935 | ||
| 52.6 % | +2.3 | 456 | ||
| 52.5 % | +1.8 | 337 | ||
| 52.4 % | +1.2 | 981 | ||
| 52.4 % | +1.8 | 519 | ||
| 52.3 % | ±0.0 | 1.126 | ||
| 52.2 % | −1.0 | 878 | ||
| 52.0 % | −1.2 | 300 | ||
| 51.9 % | +0.2 | 908 | ||
| 51.5 % | +0.2 | 194 | ||
| 51.1 % | −0.6 | 660 | ||
| 51.1 % | +0.3 | 503 | ||
| 51.1 % | +0.1 | 456 | ||
| 51.1 % | −0.5 | 264 | ||
| 50.8 % | −4.2 | 246 | ||
| 50.5 % | −0.5 | 751 | ||
| 50.5 % | −0.8 | 311 | ||
| 50.4 % | −1.7 | 554 | ||
| 50.3 % | −0.4 | 1.015 | ||
| 50.2 % | −1.1 | 229 | ||
| 50.2 % | −0.9 | 203 | ||
| 49.7 % | −1.5 | 1.019 | ||
| 48.7 % | −5.4 | 115 | ||
| 48.4 % | −3.0 | 1.083 | ||
| 48.0 % | −2.5 | 375 | ||
| 47.6 % | −2.9 | 126 | ||
| 47.4 % | −3.8 | 563 | ||
| 47.2 % | −3.4 | 604 | ||
| 45.2 % | −6.3 | 157 | ||
| 44.1 % | −4.8 | 401 | ||
| 40.4 % | −8.6 | 114 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.