Ekko vs Zed
53.9 % 46.1 %
Ekko, 241 maçın 130 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.6 % +1.3 bekl. fark
Zed vs EkkoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ekko için Zed karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zed kazanıyor50 %Ekko kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| 50.7 % | 71 | ||
| 56.2 % | 73 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 13 |
Yama 26.20: %50.8 · 132 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ekko için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.3 % | +7.5 | 150 | ||
| 56.7 % | +5.8 | 178 | ||
| 54.8 % | +3.4 | 361 | ||
| 54.8 % | +4.6 | 135 | ||
| 54.6 % | +3.7 | 348 | ||
| 53.9 % | +1.3 | 241 | ||
| 52.8 % | +3.5 | 424 | ||
| 52.8 % | +2.8 | 417 | ||
| 52.7 % | +2.4 | 742 | ||
| 52.2 % | +1.0 | 774 | ||
| 52.2 % | +2.8 | 186 | ||
| 51.5 % | +1.1 | 489 | ||
| 51.4 % | +2.6 | 282 | ||
| 50.9 % | +2.1 | 373 | ||
| 50.6 % | ±0.0 | 506 | ||
| 50.5 % | +2.3 | 202 | ||
| 50.4 % | −0.8 | 452 | ||
| 50.4 % | ±0.0 | 141 | ||
| 50.2 % | −0.8 | 1.116 | ||
| 50.0 % | +0.6 | 188 | ||
| 49.9 % | −0.7 | 859 | ||
| 49.8 % | +0.2 | 215 | ||
| 49.5 % | −1.2 | 732 | ||
| 49.5 % | +0.8 | 198 | ||
| 49.2 % | −3.2 | 362 | ||
| 49.1 % | −2.7 | 703 | ||
| 49.1 % | +0.5 | 560 | ||
| 48.7 % | −2.1 | 612 | ||
| 48.7 % | +0.6 | 113 | ||
| 48.6 % | −0.3 | 259 | ||
| 48.5 % | −1.1 | 229 | ||
| 48.4 % | −0.5 | 397 | ||
| 48.2 % | −1.2 | 682 | ||
| 48.1 % | −2.1 | 239 | ||
| 48.0 % | −3.2 | 196 | ||
| 47.9 % | −4.0 | 144 | ||
| 47.8 % | −2.0 | 615 | ||
| 47.5 % | +0.6 | 177 | ||
| 47.0 % | −3.1 | 404 | ||
| 47.0 % | −3.1 | 100 | ||
| 46.4 % | −1.8 | 237 | ||
| 46.3 % | −1.9 | 678 | ||
| 45.7 % | −3.0 | 105 | ||
| 45.3 % | −3.6 | 311 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.