Ekko vs Kindred
49.7 % 50.3 %
Ekko, 197 maçın 98 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.6 % +0.1 bekl. fark
Kindred vs EkkoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ekko için Kindred karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Kindred kazanıyor50 %Ekko kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| 53.3 % | 45 | ||
| 50.0 % | 58 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 17 |
Yama 26.20: %53.3 · 120 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ekko için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.7 % | +7.9 | 123 | ||
| 56.9 % | +6.0 | 144 | ||
| 55.0 % | +4.8 | 120 | ||
| 54.9 % | +4.0 | 293 | ||
| 54.1 % | +3.8 | 616 | ||
| 54.1 % | +4.1 | 355 | ||
| 54.1 % | +2.7 | 307 | ||
| 53.2 % | +0.6 | 203 | ||
| 52.6 % | +1.4 | 654 | ||
| 52.6 % | +2.2 | 116 | ||
| 52.4 % | +3.1 | 361 | ||
| 52.1 % | +0.9 | 382 | ||
| 51.5 % | +3.3 | 167 | ||
| 51.4 % | +0.8 | 426 | ||
| 51.2 % | +1.8 | 162 | ||
| 50.8 % | −1.6 | 315 | ||
| 50.6 % | +1.9 | 172 | ||
| 50.5 % | +0.1 | 416 | ||
| 50.3 % | −0.3 | 722 | ||
| 50.3 % | +0.9 | 153 | ||
| 50.2 % | +1.4 | 319 | ||
| 50.0 % | +0.4 | 184 | ||
| 50.0 % | −1.2 | 154 | ||
| 49.7 % | −1.3 | 945 | ||
| 49.7 % | +0.1 | 197 | ||
| 49.5 % | +0.9 | 461 | ||
| 49.4 % | −1.3 | 613 | ||
| 48.8 % | −2.0 | 506 | ||
| 48.4 % | −0.5 | 221 | ||
| 48.3 % | −1.1 | 553 | ||
| 48.0 % | −2.2 | 202 | ||
| 47.8 % | −1.0 | 228 | ||
| 47.6 % | −4.2 | 584 | ||
| 47.0 % | −3.1 | 347 | ||
| 46.8 % | −2.1 | 333 | ||
| 46.8 % | −5.1 | 111 | ||
| 46.2 % | −0.7 | 156 | ||
| 46.1 % | −3.7 | 512 | ||
| 45.0 % | −3.2 | 576 | ||
| 44.3 % | −4.6 | 264 | ||
| 40.8 % | −7.4 | 196 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.