Dr. Mundo vs Quinn
47.7 % 52.3 %
Dr. Mundo, 109 maçın 52 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.7 % −1.0 bekl. fark
Quinn vs Dr. MundoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Dr. Mundo için Quinn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Quinn kazanıyor50 %Dr. Mundo kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %45.6 · 79 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Dr. Mundo için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.9 % | +7.6 | 151 | ||
| 57.0 % | +4.3 | 286 | ||
| 56.3 % | +3.7 | 160 | ||
| 56.1 % | +2.7 | 132 | ||
| 56.0 % | +6.3 | 273 | ||
| 55.5 % | +5.3 | 137 | ||
| 55.4 % | +2.7 | 671 | ||
| 55.3 % | +5.1 | 376 | ||
| 55.2 % | +4.9 | 773 | ||
| 55.0 % | +5.6 | 491 | ||
| 54.7 % | +3.6 | 397 | ||
| 54.5 % | +3.2 | 310 | ||
| 54.2 % | +2.7 | 1.302 | ||
| 54.1 % | +4.7 | 645 | ||
| 52.9 % | +3.9 | 1.468 | ||
| 52.5 % | +2.6 | 442 | ||
| 52.0 % | +2.0 | 689 | ||
| 51.6 % | +1.3 | 275 | ||
| 51.5 % | +1.0 | 848 | ||
| 51.4 % | +1.0 | 440 | ||
| 51.1 % | −0.4 | 589 | ||
| 50.8 % | +2.0 | 187 | ||
| 50.7 % | −0.5 | 211 | ||
| 50.6 % | +0.9 | 427 | ||
| 50.4 % | +0.3 | 774 | ||
| 50.0 % | −3.5 | 396 | ||
| 50.0 % | −1.5 | 234 | ||
| 49.6 % | +1.0 | 361 | ||
| 49.5 % | −0.4 | 843 | ||
| 49.4 % | +0.6 | 468 | ||
| 49.3 % | −0.7 | 268 | ||
| 49.0 % | −2.8 | 290 | ||
| 48.3 % | −2.9 | 404 | ||
| 48.2 % | −3.7 | 388 | ||
| 48.0 % | −1.9 | 806 | ||
| 47.8 % | −1.8 | 905 | ||
| 47.7 % | −2.6 | 388 | ||
| 47.7 % | −1.0 | 109 | ||
| 47.6 % | −3.3 | 378 | ||
| 47.4 % | −2.8 | 500 | ||
| 47.0 % | −2.4 | 266 | ||
| 46.9 % | −1.5 | 522 | ||
| 46.6 % | −2.9 | 393 | ||
| 46.5 % | −2.4 | 720 | ||
| 45.8 % | −5.1 | 917 | ||
| 45.8 % | −4.4 | 404 | ||
| 44.2 % | −7.3 | 425 | ||
| 44.1 % | −6.3 | 1.384 | ||
| 42.3 % | −8.1 | 695 | ||
| 36.8 % | −12.2 | 193 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.