Corki vs Teemo
41.6 % 58.4 %
Corki, 101 maçın 42 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 44.0 % −2.4 bekl. fark
Teemo vs CorkiKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Corki için Teemo karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Teemo kazanıyor50 %Corki kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: %43.3 · 60 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Corki için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.9 % | +7.3 | 127 | ||
| 55.8 % | +11.3 | 104 | ||
| 55.3 % | +8.7 | 103 | ||
| 55.2 % | +8.2 | 105 | ||
| 52.9 % | +7.6 | 157 | ||
| 52.9 % | +7.5 | 102 | ||
| 49.6 % | +4.2 | 125 | ||
| 49.6 % | +4.6 | 113 | ||
| 49.2 % | +3.6 | 179 | ||
| 48.0 % | +2.5 | 244 | ||
| 47.6 % | −0.2 | 208 | ||
| 47.4 % | +0.8 | 114 | ||
| 45.9 % | +0.8 | 148 | ||
| 44.1 % | −1.1 | 111 | ||
| 44.0 % | −2.6 | 134 | ||
| 43.3 % | −2.0 | 203 | ||
| 42.3 % | −2.7 | 104 | ||
| 41.6 % | −2.4 | 101 | ||
| 39.8 % | −6.2 | 113 | ||
| 39.6 % | −4.5 | 192 | ||
| 39.0 % | −7.0 | 177 | ||
| 38.1 % | −6.6 | 105 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.