Cho'Gath vs Kassadin
44.7 % 55.3 %
Cho'Gath, 47 maçın 21 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.6 % −1.9 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 47 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Kassadin vs Cho'GathKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Cho'Gath için Kassadin karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Kassadin kazanıyor50 %Cho'Gath kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %45.2 · 42 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Cho'Gath için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.2 % | +6.5 | 161 | ||
| 57.1 % | +7.0 | 126 | ||
| 56.8 % | +3.4 | 329 | ||
| 56.4 % | +1.4 | 101 | ||
| 55.8 % | +6.6 | 163 | ||
| 55.0 % | +5.9 | 2.109 | ||
| 54.7 % | +3.6 | 373 | ||
| 53.9 % | +0.9 | 898 | ||
| 53.9 % | +4.0 | 635 | ||
| 53.8 % | +3.0 | 526 | ||
| 53.8 % | +5.8 | 104 | ||
| 53.2 % | +3.6 | 282 | ||
| 52.9 % | +1.4 | 660 | ||
| 52.8 % | +1.9 | 1.133 | ||
| 52.7 % | +1.6 | 754 | ||
| 52.4 % | +2.3 | 1.613 | ||
| 52.4 % | +2.2 | 1.327 | ||
| 52.3 % | +0.4 | 459 | ||
| 52.1 % | +1.8 | 583 | ||
| 51.9 % | +0.3 | 1.552 | ||
| 51.9 % | +0.3 | 216 | ||
| 51.7 % | +1.7 | 1.215 | ||
| 51.7 % | +0.6 | 1.173 | ||
| 51.7 % | +1.5 | 375 | ||
| 51.6 % | −0.7 | 128 | ||
| 51.4 % | +0.4 | 352 | ||
| 51.4 % | +1.2 | 183 | ||
| 51.3 % | +0.9 | 1.021 | ||
| 51.2 % | +2.3 | 1.432 | ||
| 51.2 % | −1.8 | 414 | ||
| 51.2 % | +0.3 | 127 | ||
| 50.9 % | −0.4 | 464 | ||
| 50.7 % | −3.1 | 612 | ||
| 50.6 % | +0.6 | 705 | ||
| 50.4 % | +1.2 | 738 | ||
| 50.4 % | −0.4 | 550 | ||
| 50.4 % | +0.3 | 121 | ||
| 50.2 % | −2.0 | 691 | ||
| 50.2 % | +1.1 | 466 | ||
| 50.0 % | +1.1 | 348 | ||
| 49.9 % | −0.8 | 750 | ||
| 49.7 % | −2.2 | 622 | ||
| 49.7 % | −0.1 | 493 | ||
| 49.4 % | −0.6 | 170 | ||
| 49.2 % | −0.6 | 626 | ||
| 49.1 % | −1.1 | 919 | ||
| 49.0 % | −0.8 | 100 | ||
| 48.9 % | −2.7 | 1.070 | ||
| 48.6 % | −2.5 | 1.280 | ||
| 48.5 % | −1.8 | 679 | ||
| 48.1 % | −6.4 | 104 | ||
| 48.0 % | −2.0 | 1.736 | ||
| 48.0 % | −2.8 | 102 | ||
| 47.9 % | −3.6 | 507 | ||
| 47.8 % | −1.7 | 737 | ||
| 47.0 % | −2.8 | 1.667 | ||
| 46.8 % | −3.8 | 1.993 | ||
| 46.6 % | −2.3 | 897 | ||
| 46.5 % | −3.9 | 697 | ||
| 45.8 % | −3.9 | 601 | ||
| 45.7 % | −7.5 | 129 | ||
| 45.3 % | −4.2 | 139 | ||
| 44.7 % | −1.9 | 47 | ||
| 44.1 % | −6.2 | 1.061 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.