Cho'Gath vs Rumble
58.7 % 41.3 %
Cho'Gath, 138 maçın 81 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 53.2 % +5.5 bekl. fark
Rumble vs Cho'GathKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Cho'Gath için Rumble karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Rumble kazanıyor50 %Cho'Gath kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| 63.3 % | 30 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %60.5 · 86 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Cho'Gath için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 58.7 % | +5.5 | 138 | ||
| 58.4 % | +8.4 | 125 | ||
| 58.2 % | +6.7 | 153 | ||
| 58.1 % | +6.6 | 303 | ||
| 57.5 % | +8.0 | 946 | ||
| 54.7 % | +4.1 | 234 | ||
| 54.6 % | +1.4 | 438 | ||
| 54.4 % | +5.0 | 614 | ||
| 54.4 % | +3.4 | 542 | ||
| 54.4 % | +2.6 | 540 | ||
| 54.3 % | +3.6 | 173 | ||
| 53.6 % | +2.1 | 308 | ||
| 53.3 % | +1.2 | 698 | ||
| 53.3 % | +3.1 | 225 | ||
| 53.1 % | +2.6 | 288 | ||
| 53.1 % | +1.0 | 224 | ||
| 52.7 % | +2.4 | 311 | ||
| 52.7 % | +0.7 | 205 | ||
| 52.6 % | +1.7 | 462 | ||
| 51.9 % | +1.5 | 732 | ||
| 51.9 % | +0.7 | 181 | ||
| 51.6 % | +1.2 | 221 | ||
| 51.1 % | +1.2 | 276 | ||
| 50.9 % | +0.1 | 613 | ||
| 50.9 % | +0.3 | 585 | ||
| 50.9 % | −1.1 | 336 | ||
| 50.8 % | −3.3 | 297 | ||
| 50.6 % | +0.9 | 168 | ||
| 50.5 % | +1.3 | 218 | ||
| 50.4 % | +0.2 | 427 | ||
| 50.2 % | −1.2 | 609 | ||
| 50.2 % | +0.3 | 285 | ||
| 49.4 % | −0.6 | 711 | ||
| 48.8 % | −2.8 | 301 | ||
| 47.8 % | −2.7 | 790 | ||
| 47.6 % | −2.5 | 309 | ||
| 47.4 % | −2.9 | 483 | ||
| 47.4 % | −2.1 | 352 | ||
| 47.1 % | −4.8 | 522 | ||
| 46.7 % | −6.4 | 199 | ||
| 46.6 % | −4.4 | 917 | ||
| 46.6 % | −4.5 | 343 | ||
| 46.4 % | −2.2 | 418 | ||
| 46.2 % | −3.4 | 338 | ||
| 46.1 % | −4.6 | 336 | ||
| 45.0 % | −5.8 | 340 | ||
| 44.7 % | −7.4 | 237 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.