Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Camille için Zed karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zed kazanıyor50 %Camille kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 |
Yama 26.20: 17 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Camille için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 78.3 % | +27.5 | 23 | ||
| 52.7 % | +7.3 | 264 | ||
| 50.7 % | +4.2 | 152 | ||
| 50.2 % | +4.9 | 400 | ||
| 50.0 % | +3.9 | 222 | ||
| 50.0 % | +2.6 | 216 | ||
| 49.7 % | +3.1 | 459 | ||
| 48.8 % | +1.4 | 422 | ||
| 47.8 % | +1.8 | 649 | ||
| 47.7 % | +0.9 | 281 | ||
| 47.7 % | +2.9 | 256 | ||
| 47.7 % | +3.3 | 128 | ||
| 46.7 % | +1.6 | 430 | ||
| 46.6 % | +0.1 | 784 | ||
| 46.5 % | −1.0 | 514 | ||
| 46.5 % | +0.1 | 245 | ||
| 46.0 % | +0.6 | 176 | ||
| 45.6 % | +1.5 | 1.036 | ||
| 45.6 % | +0.3 | 491 | ||
| 44.7 % | −3.1 | 548 | ||
| 44.7 % | −0.3 | 123 | ||
| 44.5 % | +0.5 | 290 | ||
| 43.9 % | −2.0 | 811 | ||
| 43.7 % | −2.1 | 279 | ||
| 43.6 % | −2.3 | 156 | ||
| 43.4 % | −1.4 | 173 | ||
| 43.4 % | −3.5 | 145 | ||
| 43.2 % | −1.1 | 444 | ||
| 42.9 % | −1.1 | 406 | ||
| 42.8 % | −1.8 | 537 | ||
| 42.3 % | −1.9 | 324 | ||
| 41.8 % | −3.4 | 297 | ||
| 41.3 % | −3.3 | 368 | ||
| 40.5 % | −3.7 | 610 | ||
| 40.2 % | −7.0 | 527 | ||
| 40.0 % | −6.8 | 160 | ||
| 40.0 % | −4.5 | 155 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.