Camille vs Bard
49.0 % 51.0 %
Camille, 249 maçın 122 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.6 % +2.4 bekl. fark
Bard vs CamilleKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Camille için Bard karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Bard kazanıyor50 %Camille kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 42.3 % | 52 | ||
| 55.1 % | 49 | ||
| 55.6 % | 36 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| 57.6 % | 59 |
Yama 26.20: %43.7 · 119 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Camille için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.0 % | +11.3 | 114 | ||
| 53.5 % | +8.0 | 170 | ||
| 52.0 % | +5.4 | 125 | ||
| 49.4 % | +4.1 | 237 | ||
| 49.0 % | +2.4 | 249 | ||
| 47.9 % | +2.7 | 217 | ||
| 47.8 % | +1.4 | 387 | ||
| 47.8 % | +0.4 | 230 | ||
| 46.9 % | +1.4 | 271 | ||
| 46.8 % | +2.9 | 498 | ||
| 46.7 % | −0.2 | 195 | ||
| 45.4 % | +1.2 | 174 | ||
| 45.1 % | +0.9 | 173 | ||
| 45.1 % | −0.9 | 102 | ||
| 44.5 % | −1.3 | 119 | ||
| 44.4 % | −1.2 | 394 | ||
| 43.1 % | −0.9 | 216 | ||
| 42.4 % | −5.1 | 276 | ||
| 42.0 % | −5.6 | 269 | ||
| 41.9 % | −2.1 | 129 | ||
| 41.6 % | −2.4 | 308 | ||
| 41.1 % | −2.9 | 209 | ||
| 40.5 % | −4.4 | 274 | ||
| 39.0 % | −5.7 | 182 | ||
| 38.0 % | −7.8 | 121 | ||
| 36.2 % | −9.0 | 141 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.