Koridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Camille için Lissandra karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Lissandra kazanıyor50 %Camille kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: 26 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Camille için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 51.9 % | +7.7 | 117 | ||
| 51.4 % | +8.5 | 103 | ||
| 50.4 % | +5.4 | 107 | ||
| 50.1 % | +5.0 | 107 | ||
| 49.1 % | +2.8 | 247 | ||
| 48.8 % | +2.8 | 46 | ||
| 47.7 % | +3.2 | 675 | ||
| 47.7 % | +0.7 | 47 | ||
| 47.6 % | +0.5 | 717 | ||
| 47.4 % | +1.0 | 590 | ||
| 47.4 % | +1.6 | 133 | ||
| 47.2 % | +3.3 | 711 | ||
| 47.1 % | +1.5 | 469 | ||
| 46.3 % | +1.1 | 547 | ||
| 45.6 % | +1.3 | 191 | ||
| 45.3 % | −4.8 | 176 | ||
| 45.1 % | +1.1 | 534 | ||
| 44.9 % | +0.2 | 1.270 | ||
| 44.9 % | −1.8 | 633 | ||
| 44.4 % | +0.4 | 883 | ||
| 44.3 % | +0.5 | 234 | ||
| 44.2 % | −0.4 | 481 | ||
| 44.1 % | −0.4 | 312 | ||
| 44.0 % | −1.7 | 997 | ||
| 44.0 % | −0.8 | 489 | ||
| 43.9 % | −0.2 | 316 | ||
| 43.5 % | −2.1 | 125 | ||
| 43.2 % | −1.6 | 1.483 | ||
| 42.9 % | −1.4 | 270 | ||
| 42.5 % | −3.0 | 413 | ||
| 42.3 % | −5.4 | 205 | ||
| 41.3 % | −6.0 | 309 | ||
| 41.1 % | −4.7 | 749 | ||
| 40.8 % | −4.0 | 259 | ||
| 40.7 % | −6.2 | 446 | ||
| 40.6 % | −2.6 | 837 | ||
| 40.6 % | −3.4 | 361 | ||
| 40.4 % | −4.0 | 364 | ||
| 40.3 % | −5.2 | 444 | ||
| 39.9 % | −9.2 | 195 | ||
| 39.5 % | −4.4 | 298 | ||
| 39.0 % | −6.2 | 196 | ||
| 38.8 % | −7.5 | 31 | ||
| 36.8 % | −7.0 | 381 | ||
| 35.7 % | −9.5 | 221 | ||
| 35.4 % | −11.5 | 165 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.