Camille vs Corki
46.0 % 54.0 %
Camille, 100 maçın 46 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.4 % −8.4 bekl. fark
Corki vs CamilleKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Camille için Corki karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Corki kazanıyor50 %Camille kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| 37.1 % | 35 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %52.4 · 63 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Camille için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.1 % | +7.7 | 184 | ||
| 55.9 % | +2.9 | 562 | ||
| 55.9 % | +4.9 | 179 | ||
| 55.6 % | +5.2 | 322 | ||
| 54.6 % | +3.7 | 328 | ||
| 54.2 % | +5.3 | 389 | ||
| 53.1 % | +3.4 | 546 | ||
| 53.1 % | +3.9 | 343 | ||
| 52.9 % | +0.8 | 949 | ||
| 52.7 % | +3.7 | 543 | ||
| 52.4 % | +2.9 | 738 | ||
| 52.3 % | +2.8 | 457 | ||
| 52.2 % | +3.1 | 276 | ||
| 51.4 % | +1.5 | 1.174 | ||
| 51.4 % | +2.3 | 830 | ||
| 51.4 % | +2.8 | 280 | ||
| 51.4 % | +1.3 | 216 | ||
| 51.2 % | +2.0 | 467 | ||
| 51.0 % | +1.7 | 1.263 | ||
| 50.9 % | +1.5 | 752 | ||
| 50.9 % | +0.5 | 458 | ||
| 50.8 % | +0.3 | 727 | ||
| 50.6 % | +1.0 | 625 | ||
| 50.6 % | −0.2 | 557 | ||
| 50.4 % | +1.0 | 357 | ||
| 50.2 % | +0.4 | 996 | ||
| 49.8 % | −1.1 | 434 | ||
| 49.5 % | +0.7 | 390 | ||
| 49.3 % | +0.9 | 672 | ||
| 49.0 % | −0.6 | 102 | ||
| 48.8 % | +1.3 | 590 | ||
| 48.8 % | −2.2 | 389 | ||
| 48.7 % | −1.2 | 1.083 | ||
| 48.6 % | −1.7 | 891 | ||
| 48.6 % | −0.2 | 463 | ||
| 48.3 % | −0.3 | 180 | ||
| 47.6 % | −3.4 | 898 | ||
| 47.3 % | −1.2 | 349 | ||
| 47.1 % | −3.6 | 261 | ||
| 47.0 % | −1.9 | 741 | ||
| 46.2 % | −2.2 | 535 | ||
| 46.2 % | −5.9 | 195 | ||
| 46.0 % | −3.3 | 263 | ||
| 46.0 % | −8.4 | 100 | ||
| 45.5 % | −6.5 | 134 | ||
| 44.9 % | −5.5 | 147 | ||
| 44.8 % | −3.3 | 386 | ||
| 44.5 % | −5.2 | 375 | ||
| 44.2 % | −6.8 | 165 | ||
| 42.2 % | −6.1 | 490 | ||
| 38.7 % | −10.9 | 106 | ||
| 38.6 % | −10.3 | 264 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.