Briar vs Zyra
52.4 % 47.6 %
Briar, 103 maçın 54 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.6 % +3.8 bekl. fark
Zyra vs BriarKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Briar için Zyra karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zyra kazanıyor50 %Briar kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %52.0 · 50 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Briar için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.3 % | +8.5 | 300 | ||
| 55.0 % | +3.9 | 220 | ||
| 54.9 % | +4.1 | 182 | ||
| 54.9 % | +6.2 | 102 | ||
| 54.5 % | +2.0 | 167 | ||
| 54.0 % | +3.1 | 1.050 | ||
| 54.0 % | +3.3 | 511 | ||
| 53.8 % | +3.5 | 422 | ||
| 52.9 % | +1.6 | 361 | ||
| 52.7 % | +2.8 | 368 | ||
| 52.7 % | +2.6 | 169 | ||
| 52.4 % | +1.3 | 820 | ||
| 52.4 % | +3.8 | 103 | ||
| 52.2 % | −0.1 | 366 | ||
| 51.4 % | +0.9 | 768 | ||
| 51.4 % | −0.3 | 558 | ||
| 51.4 % | +1.9 | 222 | ||
| 51.3 % | +1.4 | 456 | ||
| 51.2 % | +2.4 | 260 | ||
| 51.1 % | +1.8 | 188 | ||
| 50.9 % | +0.8 | 218 | ||
| 50.8 % | +1.1 | 421 | ||
| 50.6 % | +0.1 | 407 | ||
| 50.6 % | +2.5 | 253 | ||
| 50.2 % | +1.5 | 205 | ||
| 50.0 % | +1.2 | 432 | ||
| 50.0 % | +0.5 | 250 | ||
| 49.2 % | −1.1 | 124 | ||
| 49.1 % | −0.2 | 867 | ||
| 49.0 % | −1.6 | 680 | ||
| 49.0 % | −1.2 | 514 | ||
| 48.9 % | +0.3 | 178 | ||
| 48.3 % | −1.0 | 205 | ||
| 48.1 % | ±0.0 | 703 | ||
| 47.4 % | −3.7 | 462 | ||
| 47.2 % | −2.0 | 525 | ||
| 46.7 % | −2.0 | 527 | ||
| 46.5 % | −2.3 | 260 | ||
| 46.1 % | −4.6 | 204 | ||
| 44.6 % | −3.9 | 650 | ||
| 44.5 % | −5.2 | 128 | ||
| 41.5 % | −5.3 | 287 | ||
| 40.9 % | −7.2 | 215 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.