Braum vs Ashe
62.0 % 38.0 %
Braum, 100 maçın 62 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 56.7 % +5.3 bekl. fark
Ashe vs BraumKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Braum için Ashe karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Ashe kazanıyor50 %Braum kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| 67.7 % | 31 | ||
| çok az maç | 18 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %58.5 · 65 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Braum için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 62.0 % | +5.3 | 100 | ||
| 58.9 % | +4.9 | 112 | ||
| 57.6 % | +1.2 | 311 | ||
| 56.9 % | +6.5 | 123 | ||
| 56.0 % | +3.0 | 634 | ||
| 55.6 % | +1.4 | 169 | ||
| 55.3 % | +1.8 | 872 | ||
| 55.2 % | +1.2 | 728 | ||
| 54.9 % | +4.5 | 273 | ||
| 54.8 % | +1.5 | 462 | ||
| 54.1 % | +3.9 | 244 | ||
| 54.0 % | +3.8 | 1.386 | ||
| 53.7 % | +1.8 | 859 | ||
| 53.5 % | +1.2 | 101 | ||
| 53.2 % | +1.3 | 111 | ||
| 53.1 % | +0.6 | 2.932 | ||
| 52.9 % | +1.5 | 563 | ||
| 52.9 % | −0.2 | 170 | ||
| 52.8 % | +1.9 | 254 | ||
| 52.7 % | +0.9 | 989 | ||
| 52.7 % | +1.9 | 315 | ||
| 52.3 % | +0.5 | 1.853 | ||
| 52.3 % | +2.8 | 111 | ||
| 51.9 % | +1.7 | 697 | ||
| 51.7 % | −1.2 | 327 | ||
| 51.6 % | −2.2 | 934 | ||
| 51.5 % | −0.9 | 443 | ||
| 51.2 % | −1.8 | 529 | ||
| 51.0 % | −1.5 | 361 | ||
| 50.8 % | +0.8 | 3.353 | ||
| 50.8 % | −0.5 | 1.144 | ||
| 50.2 % | −1.4 | 978 | ||
| 50.0 % | −2.0 | 332 | ||
| 49.9 % | −1.9 | 806 | ||
| 49.9 % | −0.2 | 733 | ||
| 49.8 % | −0.5 | 1.807 | ||
| 49.8 % | −1.9 | 713 | ||
| 49.3 % | −1.3 | 676 | ||
| 49.2 % | −3.5 | 266 | ||
| 49.1 % | −2.7 | 340 | ||
| 47.7 % | −3.2 | 1.070 | ||
| 47.5 % | −3.4 | 383 | ||
| 46.4 % | −3.5 | 248 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.