Brand vs Jarvan IV
57.3 % 42.7 %
Brand, 89 maçın 51 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.3 % +5.0 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 89 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Jarvan IV vs BrandKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Brand için Jarvan IV karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Jarvan IV kazanıyor50 %Brand kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| 54.3 % | 35 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: %55.2 · 67 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Brand için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.2 % | +9.5 | 196 | ||
| 58.9 % | +5.3 | 263 | ||
| 58.4 % | +2.6 | 344 | ||
| 57.3 % | +5.0 | 89 | ||
| 55.6 % | +7.9 | 275 | ||
| 55.3 % | +0.6 | 273 | ||
| 55.2 % | +4.0 | 252 | ||
| 54.9 % | +1.8 | 175 | ||
| 54.7 % | +1.1 | 106 | ||
| 53.6 % | +2.4 | 1.110 | ||
| 52.6 % | +2.8 | 156 | ||
| 51.7 % | +0.5 | 1.222 | ||
| 51.6 % | +0.8 | 535 | ||
| 51.5 % | −2.5 | 330 | ||
| 51.4 % | +1.1 | 788 | ||
| 51.4 % | +2.7 | 469 | ||
| 51.4 % | +0.9 | 381 | ||
| 51.4 % | +0.2 | 105 | ||
| 51.2 % | +3.5 | 551 | ||
| 51.1 % | +2.3 | 131 | ||
| 50.8 % | −0.3 | 187 | ||
| 50.8 % | +0.3 | 122 | ||
| 50.7 % | −0.7 | 862 | ||
| 50.3 % | +1.4 | 185 | ||
| 50.3 % | +0.6 | 147 | ||
| 50.2 % | −0.2 | 2.131 | ||
| 50.0 % | +1.2 | 498 | ||
| 49.5 % | +0.8 | 750 | ||
| 49.4 % | +0.2 | 1.697 | ||
| 49.3 % | −0.4 | 1.526 | ||
| 49.1 % | +0.8 | 705 | ||
| 49.0 % | −0.9 | 1.726 | ||
| 48.9 % | +0.7 | 2.824 | ||
| 48.9 % | +0.5 | 1.430 | ||
| 48.7 % | −0.5 | 946 | ||
| 48.5 % | −3.3 | 873 | ||
| 48.4 % | −2.8 | 1.009 | ||
| 48.3 % | −1.7 | 2.937 | ||
| 48.2 % | −1.6 | 797 | ||
| 48.1 % | −0.7 | 212 | ||
| 47.9 % | −0.7 | 409 | ||
| 47.8 % | −1.7 | 694 | ||
| 47.5 % | −3.1 | 948 | ||
| 47.4 % | −1.8 | 1.032 | ||
| 47.2 % | −0.8 | 1.649 | ||
| 46.8 % | −1.8 | 278 | ||
| 46.8 % | −4.7 | 263 | ||
| 46.7 % | −2.4 | 1.384 | ||
| 46.3 % | −1.8 | 761 | ||
| 46.0 % | −3.5 | 962 | ||
| 45.3 % | −4.0 | 351 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.