Brand vs Karma
48.8 % 51.2 %
Brand, 246 maçın 120 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.8 % −3.0 bekl. fark
Karma vs BrandKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Brand için Karma karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Karma kazanıyor50 %Brand kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| 48.6 % | 37 | ||
| 44.6 % | 74 | ||
| 60.0 % | 60 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %48.9 · 139 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Brand için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 54.0 % | +2.4 | 211 | ||
| 52.9 % | +1.3 | 255 | ||
| 52.8 % | +1.0 | 284 | ||
| 52.8 % | +4.2 | 178 | ||
| 51.4 % | +3.2 | 185 | ||
| 51.3 % | +0.9 | 189 | ||
| 51.2 % | +1.8 | 303 | ||
| 50.3 % | +1.5 | 147 | ||
| 49.9 % | ±0.0 | 641 | ||
| 49.5 % | +1.2 | 192 | ||
| 49.3 % | +0.4 | 227 | ||
| 49.2 % | +0.9 | 122 | ||
| 48.8 % | −3.0 | 246 | ||
| 48.6 % | −2.1 | 498 | ||
| 48.6 % | −1.0 | 391 | ||
| 48.5 % | ±0.0 | 635 | ||
| 48.3 % | −1.9 | 348 | ||
| 47.8 % | −0.5 | 291 | ||
| 47.6 % | −2.4 | 420 | ||
| 47.4 % | −0.3 | 116 | ||
| 47.1 % | −3.6 | 204 | ||
| 46.6 % | −2.0 | 354 | ||
| 46.6 % | −5.0 | 118 | ||
| 45.8 % | −6.5 | 192 | ||
| 45.3 % | −4.2 | 234 | ||
| 45.1 % | −5.0 | 233 | ||
| 44.9 % | −5.4 | 147 | ||
| 42.0 % | −8.1 | 174 | ||
| 40.4 % | −9.2 | 104 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.