Blitzcrank vs Shaco
47.1 % 52.9 %
Blitzcrank, 104 maçın 49 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.8 % −5.7 bekl. fark
Shaco vs BlitzcrankKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Blitzcrank için Shaco karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Shaco kazanıyor50 %Blitzcrank kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| 54.8 % | 31 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 10 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %51.9 · 52 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Blitzcrank için diğer Destek eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.6 % | +5.9 | 146 | ||
| 57.0 % | +3.5 | 602 | ||
| 55.8 % | +4.0 | 645 | ||
| 55.7 % | +2.4 | 359 | ||
| 55.7 % | +3.1 | 131 | ||
| 55.4 % | +4.8 | 509 | ||
| 55.2 % | +2.8 | 344 | ||
| 54.3 % | +2.3 | 291 | ||
| 54.0 % | +2.3 | 1.343 | ||
| 53.9 % | −0.1 | 562 | ||
| 53.8 % | −5.5 | 184 | ||
| 53.1 % | +1.4 | 258 | ||
| 52.0 % | −1.5 | 531 | ||
| 51.9 % | +0.6 | 778 | ||
| 51.8 % | +0.7 | 733 | ||
| 51.7 % | −0.2 | 696 | ||
| 51.7 % | +0.5 | 524 | ||
| 51.4 % | −0.4 | 210 | ||
| 51.2 % | −0.4 | 1.010 | ||
| 50.7 % | −1.4 | 274 | ||
| 50.6 % | −2.7 | 403 | ||
| 50.2 % | ±0.0 | 1.694 | ||
| 50.2 % | −1.1 | 239 | ||
| 49.4 % | −3.0 | 1.014 | ||
| 49.3 % | −0.6 | 588 | ||
| 49.3 % | −1.4 | 150 | ||
| 48.7 % | −3.3 | 156 | ||
| 48.4 % | −2.1 | 349 | ||
| 48.0 % | −2.3 | 888 | ||
| 47.9 % | −2.0 | 142 | ||
| 47.8 % | −2.2 | 607 | ||
| 47.6 % | −2.7 | 605 | ||
| 47.5 % | −1.2 | 118 | ||
| 47.1 % | −5.7 | 104 | ||
| 47.0 % | −2.5 | 149 | ||
| 46.6 % | −6.7 | 277 | ||
| 45.7 % | −3.7 | 324 | ||
| 45.7 % | −4.3 | 300 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.