Annie vs Karma
33.3 % 66.7 %
Annie, 21 maçın 7 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 52.9 % −19.6 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 21 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Karma vs AnnieKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Annie için Karma karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Karma kazanıyor50 %Annie kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: 17 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Annie için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.5 % | +1.4 | 380 | ||
| 54.8 % | +4.2 | 843 | ||
| 53.7 % | +4.0 | 1.380 | ||
| 53.7 % | +4.0 | 1.265 | ||
| 53.0 % | +1.5 | 304 | ||
| 52.6 % | −0.2 | 114 | ||
| 52.2 % | +0.6 | 571 | ||
| 51.9 % | +2.2 | 511 | ||
| 51.7 % | −0.3 | 619 | ||
| 51.7 % | +1.7 | 292 | ||
| 51.6 % | +2.9 | 304 | ||
| 51.0 % | +0.2 | 312 | ||
| 50.4 % | −0.8 | 427 | ||
| 50.3 % | +0.3 | 654 | ||
| 50.3 % | +1.0 | 573 | ||
| 50.2 % | −0.8 | 1.041 | ||
| 50.2 % | +0.3 | 876 | ||
| 50.2 % | −0.9 | 321 | ||
| 50.0 % | −4.3 | 200 | ||
| 49.8 % | +0.1 | 490 | ||
| 49.7 % | −0.5 | 1.480 | ||
| 49.6 % | −0.2 | 613 | ||
| 49.5 % | −0.2 | 931 | ||
| 49.4 % | +0.1 | 427 | ||
| 49.1 % | −4.8 | 340 | ||
| 49.0 % | −0.2 | 549 | ||
| 49.0 % | −0.4 | 402 | ||
| 48.6 % | −1.9 | 940 | ||
| 48.6 % | −5.0 | 179 | ||
| 48.2 % | −1.8 | 224 | ||
| 48.0 % | −3.3 | 100 | ||
| 47.5 % | −2.7 | 179 | ||
| 47.4 % | −2.3 | 487 | ||
| 47.3 % | −2.8 | 203 | ||
| 47.2 % | −4.4 | 142 | ||
| 47.1 % | −2.8 | 361 | ||
| 46.8 % | −1.8 | 511 | ||
| 46.7 % | −2.9 | 291 | ||
| 45.4 % | −3.7 | 515 | ||
| 44.2 % | −5.8 | 396 | ||
| 41.6 % | −7.8 | 101 | ||
| 33.3 % | −19.6 | 21 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.