Annie vs Akshan
50.4 % 49.6 %
Annie, 335 maçın 169 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.1 % −0.7 bekl. fark
Akshan vs AnnieKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Annie için Akshan karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Akshan kazanıyor50 %Annie kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| çok az maç | 20 | ||
| 46.2 % | 39 | ||
| 52.7 % | 91 | ||
| 59.1 % | 88 | ||
| 46.3 % | 54 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %51.4 · 255 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Annie için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 55.5 % | +1.4 | 389 | ||
| 55.2 % | +4.6 | 870 | ||
| 53.4 % | +3.7 | 1.308 | ||
| 53.3 % | +1.7 | 597 | ||
| 53.1 % | +3.4 | 1.434 | ||
| 52.7 % | +1.2 | 311 | ||
| 52.3 % | +2.6 | 530 | ||
| 52.2 % | +3.5 | 318 | ||
| 52.1 % | −0.7 | 117 | ||
| 51.7 % | −0.3 | 632 | ||
| 51.3 % | +1.3 | 298 | ||
| 51.1 % | +1.1 | 679 | ||
| 50.5 % | −0.3 | 321 | ||
| 50.5 % | −3.8 | 204 | ||
| 50.4 % | −0.6 | 1.072 | ||
| 50.4 % | −0.7 | 335 | ||
| 50.3 % | +1.0 | 592 | ||
| 50.2 % | +0.3 | 909 | ||
| 50.0 % | −1.2 | 438 | ||
| 49.8 % | +0.1 | 964 | ||
| 49.8 % | +0.1 | 510 | ||
| 49.6 % | −0.6 | 1.532 | ||
| 49.4 % | ±0.0 | 413 | ||
| 49.3 % | −4.6 | 349 | ||
| 49.2 % | −0.6 | 628 | ||
| 49.2 % | −4.4 | 187 | ||
| 48.9 % | −1.6 | 969 | ||
| 48.6 % | −0.6 | 570 | ||
| 48.6 % | −0.7 | 449 | ||
| 48.5 % | −1.5 | 229 | ||
| 47.3 % | −2.8 | 205 | ||
| 47.2 % | −2.7 | 369 | ||
| 46.8 % | −1.8 | 526 | ||
| 46.8 % | −2.9 | 500 | ||
| 46.8 % | −3.4 | 186 | ||
| 46.7 % | −4.6 | 107 | ||
| 46.6 % | −5.0 | 146 | ||
| 46.5 % | −3.1 | 303 | ||
| 46.0 % | −3.1 | 537 | ||
| 44.3 % | −5.7 | 409 | ||
| 42.2 % | −7.2 | 102 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.