Anivia vs Annie
50.0 % 50.0 %
Anivia, 122 maçın 61 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.8 % +0.2 bekl. fark
Annie vs AniviaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Anivia için Annie karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Annie kazanıyor50 %Anivia kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| 41.9 % | 31 | ||
| 56.4 % | 39 | ||
| çok az maç | 13 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 5 |
Yama 26.20: %51.9 · 79 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Anivia için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.4 % | +11.3 | 180 | ||
| 56.5 % | +5.8 | 177 | ||
| 56.1 % | +2.8 | 214 | ||
| 55.5 % | +4.2 | 550 | ||
| 54.0 % | +2.0 | 198 | ||
| 53.3 % | +3.9 | 315 | ||
| 52.9 % | +1.7 | 263 | ||
| 52.9 % | +3.6 | 263 | ||
| 52.9 % | +2.9 | 187 | ||
| 52.8 % | +1.9 | 163 | ||
| 52.6 % | +2.9 | 285 | ||
| 52.2 % | +1.8 | 201 | ||
| 51.9 % | +1.6 | 370 | ||
| 51.7 % | −2.2 | 120 | ||
| 51.6 % | +1.4 | 624 | ||
| 51.4 % | −0.8 | 422 | ||
| 51.3 % | +1.1 | 452 | ||
| 51.1 % | −3.1 | 235 | ||
| 50.9 % | +2.2 | 287 | ||
| 50.3 % | +0.7 | 628 | ||
| 50.0 % | +0.2 | 122 | ||
| 50.0 % | −2.8 | 102 | ||
| 49.5 % | −0.3 | 620 | ||
| 49.5 % | −0.3 | 295 | ||
| 49.2 % | −0.5 | 195 | ||
| 49.2 % | −5.1 | 177 | ||
| 48.7 % | −1.8 | 528 | ||
| 48.6 % | −2.6 | 317 | ||
| 48.5 % | −1.1 | 204 | ||
| 48.1 % | −1.1 | 316 | ||
| 47.6 % | −1.9 | 372 | ||
| 47.4 % | −2.3 | 329 | ||
| 47.2 % | −2.2 | 290 | ||
| 46.9 % | −2.7 | 367 | ||
| 46.5 % | −3.5 | 114 | ||
| 46.1 % | −3.7 | 636 | ||
| 46.1 % | −3.9 | 152 | ||
| 42.0 % | −7.4 | 343 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.