Ambessa vs Yorick
51.9 % 48.1 %
Ambessa, 129 maçın 67 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.5 % +0.4 bekl. fark
Yorick vs AmbessaKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ambessa için Yorick karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Yorick kazanıyor50 %Ambessa kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 21 | ||
| 48.6 % | 35 | ||
| 54.8 % | 31 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %52.2 · 69 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ambessa için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.8 % | +8.9 | 147 | ||
| 57.4 % | +7.8 | 169 | ||
| 56.9 % | +6.7 | 188 | ||
| 54.9 % | +4.9 | 306 | ||
| 53.9 % | +4.0 | 254 | ||
| 53.2 % | +2.8 | 201 | ||
| 53.0 % | +4.4 | 347 | ||
| 52.7 % | +2.9 | 207 | ||
| 52.5 % | +1.9 | 326 | ||
| 52.4 % | +2.3 | 563 | ||
| 52.3 % | +3.2 | 174 | ||
| 52.1 % | −1.3 | 315 | ||
| 52.0 % | +2.3 | 306 | ||
| 51.9 % | +0.4 | 129 | ||
| 51.5 % | +2.6 | 163 | ||
| 51.4 % | +2.4 | 253 | ||
| 51.1 % | −1.6 | 139 | ||
| 50.7 % | +1.9 | 229 | ||
| 50.7 % | +0.1 | 152 | ||
| 50.5 % | +1.6 | 368 | ||
| 50.4 % | +0.7 | 359 | ||
| 50.3 % | +1.1 | 290 | ||
| 50.0 % | +1.0 | 180 | ||
| 49.7 % | +0.4 | 187 | ||
| 48.4 % | −1.7 | 527 | ||
| 48.4 % | −4.0 | 442 | ||
| 47.3 % | −1.9 | 313 | ||
| 46.9 % | −3.2 | 701 | ||
| 46.7 % | −0.7 | 199 | ||
| 46.4 % | −3.6 | 138 | ||
| 45.9 % | −2.0 | 183 | ||
| 45.7 % | −2.6 | 223 | ||
| 45.4 % | −5.2 | 229 | ||
| 45.4 % | −3.8 | 218 | ||
| 45.0 % | −4.9 | 131 | ||
| 44.1 % | −4.9 | 238 | ||
| 43.7 % | −4.3 | 245 | ||
| 43.7 % | −4.7 | 142 | ||
| 43.2 % | −6.6 | 271 | ||
| 40.8 % | −7.8 | 103 | ||
| 40.7 % | −8.2 | 118 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.