Akali vs Rumble
53.4 % 46.6 %
Akali, 103 maçın 55 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 51.2 % +2.2 bekl. fark
Rumble vs AkaliKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Akali için Rumble karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Rumble kazanıyor50 %Akali kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| 54.5 % | 33 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 7 |
Yama 26.20: %56.1 · 66 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Akali için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.3 % | +11.2 | 124 | ||
| 56.8 % | +8.6 | 146 | ||
| 55.8 % | +7.4 | 120 | ||
| 55.6 % | +7.5 | 261 | ||
| 55.4 % | +5.3 | 121 | ||
| 54.2 % | +2.1 | 212 | ||
| 53.5 % | +4.3 | 144 | ||
| 53.4 % | +2.2 | 103 | ||
| 53.3 % | +5.3 | 368 | ||
| 52.7 % | +1.6 | 112 | ||
| 52.4 % | +3.6 | 164 | ||
| 51.6 % | +2.6 | 1.127 | ||
| 51.6 % | +3.0 | 153 | ||
| 51.0 % | +3.5 | 465 | ||
| 51.0 % | +1.5 | 102 | ||
| 51.0 % | +1.4 | 100 | ||
| 50.6 % | +1.6 | 526 | ||
| 50.6 % | +2.4 | 338 | ||
| 50.2 % | +1.8 | 438 | ||
| 49.7 % | −0.1 | 167 | ||
| 49.3 % | +1.9 | 538 | ||
| 49.2 % | −2.0 | 461 | ||
| 49.2 % | +0.7 | 199 | ||
| 49.0 % | +0.3 | 451 | ||
| 48.8 % | −0.6 | 434 | ||
| 48.8 % | +2.2 | 209 | ||
| 48.6 % | −1.3 | 282 | ||
| 48.5 % | −1.0 | 332 | ||
| 48.3 % | −1.7 | 236 | ||
| 48.1 % | −1.5 | 270 | ||
| 48.1 % | +0.1 | 189 | ||
| 47.4 % | −0.5 | 154 | ||
| 47.3 % | +0.1 | 110 | ||
| 46.8 % | −1.7 | 391 | ||
| 46.7 % | −1.6 | 225 | ||
| 46.6 % | −3.5 | 414 | ||
| 46.6 % | −1.7 | 294 | ||
| 46.4 % | −2.2 | 323 | ||
| 45.9 % | −4.2 | 172 | ||
| 45.7 % | −3.4 | 280 | ||
| 45.3 % | −4.2 | 203 | ||
| 44.9 % | −3.0 | 314 | ||
| 43.9 % | −5.0 | 412 | ||
| 43.1 % | −5.6 | 144 | ||
| 42.3 % | −5.3 | 142 | ||
| 42.1 % | −6.7 | 359 | ||
| 41.6 % | −6.1 | 101 | ||
| 40.6 % | −6.9 | 192 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.