Ahri vs Volibear
63.6 % 36.4 %
Ahri, 121 maçın 77 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 57.3 % +6.3 bekl. fark
Volibear vs AhriKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ahri için Volibear karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Volibear kazanıyor50 %Ahri kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| çok az maç | 17 | ||
| 67.7 % | 31 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %63.5 · 96 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ahri için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 63.6 % | +6.3 | 121 | ||
| 61.5 % | +13.2 | 161 | ||
| 59.7 % | +2.7 | 139 | ||
| 59.2 % | +4.3 | 196 | ||
| 57.1 % | ±0.0 | 189 | ||
| 56.7 % | −1.6 | 277 | ||
| 55.7 % | +0.9 | 874 | ||
| 55.3 % | +1.4 | 739 | ||
| 54.7 % | +6.1 | 320 | ||
| 54.2 % | +1.2 | 297 | ||
| 54.1 % | +3.7 | 989 | ||
| 54.1 % | +4.3 | 434 | ||
| 54.1 % | +4.8 | 181 | ||
| 54.0 % | +4.0 | 202 | ||
| 53.6 % | +0.5 | 491 | ||
| 53.3 % | +1.8 | 1.644 | ||
| 53.0 % | +0.9 | 1.165 | ||
| 53.0 % | +3.1 | 304 | ||
| 52.9 % | −1.4 | 1.342 | ||
| 52.8 % | +2.1 | 735 | ||
| 52.6 % | +2.5 | 228 | ||
| 52.6 % | +1.6 | 228 | ||
| 52.6 % | +1.3 | 114 | ||
| 52.1 % | +1.5 | 2.484 | ||
| 52.1 % | +1.8 | 1.214 | ||
| 51.9 % | +1.0 | 108 | ||
| 51.8 % | +4.6 | 199 | ||
| 51.7 % | +0.4 | 1.151 | ||
| 51.6 % | +1.6 | 4.067 | ||
| 51.6 % | +0.1 | 349 | ||
| 51.5 % | +1.2 | 1.554 | ||
| 51.5 % | −0.3 | 705 | ||
| 51.5 % | −1.0 | 359 | ||
| 51.4 % | −1.1 | 4.411 | ||
| 51.4 % | +0.5 | 2.749 | ||
| 51.4 % | +0.1 | 181 | ||
| 51.3 % | +1.2 | 2.507 | ||
| 51.3 % | −0.5 | 2.433 | ||
| 51.2 % | +0.5 | 3.439 | ||
| 51.1 % | −3.5 | 2.286 | ||
| 51.1 % | +1.6 | 1.876 | ||
| 50.9 % | −0.3 | 110 | ||
| 50.7 % | +0.3 | 714 | ||
| 50.6 % | −0.8 | 3.637 | ||
| 50.5 % | ±0.0 | 1.415 | ||
| 50.5 % | −0.7 | 414 | ||
| 50.3 % | +1.4 | 1.546 | ||
| 50.3 % | −1.9 | 320 | ||
| 50.2 % | ±0.0 | 2.270 | ||
| 50.1 % | +1.2 | 2.075 | ||
| 49.7 % | −0.8 | 4.047 | ||
| 49.7 % | +0.2 | 1.557 | ||
| 49.7 % | −0.6 | 1.314 | ||
| 49.6 % | −2.1 | 966 | ||
| 49.5 % | −0.1 | 2.247 | ||
| 49.5 % | +1.0 | 196 | ||
| 49.3 % | −0.8 | 2.747 | ||
| 49.2 % | −0.8 | 2.087 | ||
| 49.0 % | −0.6 | 312 | ||
| 48.8 % | −5.4 | 123 | ||
| 48.4 % | −1.9 | 3.891 | ||
| 48.4 % | −1.2 | 1.722 | ||
| 47.9 % | −2.3 | 2.196 | ||
| 47.9 % | −0.7 | 142 | ||
| 47.8 % | −1.5 | 113 | ||
| 47.5 % | −0.4 | 204 | ||
| 47.3 % | −2.1 | 222 | ||
| 47.0 % | −3.5 | 249 | ||
| 46.3 % | −4.3 | 968 | ||
| 46.3 % | −1.5 | 257 | ||
| 46.3 % | −2.3 | 203 | ||
| 46.1 % | −3.8 | 2.267 | ||
| 45.9 % | −4.3 | 392 | ||
| 43.7 % | −7.9 | 126 | ||
| 41.7 % | −8.7 | 350 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.