Ahri vs Smolder
60.0 % 40.0 %
Ahri, 100 maçın 60 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 54.6 % +5.4 bekl. fark
Smolder vs AhriKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ahri için Smolder karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Smolder kazanıyor50 %Ahri kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 12 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 24 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %60.3 · 68 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ahri için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.0 % | +4.3 | 100 | ||
| 60.0 % | +5.4 | 100 | ||
| 58.8 % | +0.5 | 153 | ||
| 56.0 % | +3.4 | 175 | ||
| 55.5 % | +1.1 | 524 | ||
| 55.5 % | +2.5 | 281 | ||
| 55.5 % | +4.4 | 110 | ||
| 55.4 % | +4.4 | 130 | ||
| 54.5 % | +6.9 | 167 | ||
| 54.0 % | +3.8 | 548 | ||
| 53.9 % | −0.2 | 423 | ||
| 53.6 % | +4.3 | 263 | ||
| 53.2 % | +4.7 | 109 | ||
| 52.9 % | +2.3 | 206 | ||
| 52.8 % | +2.6 | 434 | ||
| 52.8 % | +1.4 | 235 | ||
| 52.8 % | +3.8 | 106 | ||
| 52.7 % | +2.2 | 1.356 | ||
| 52.3 % | +1.7 | 835 | ||
| 52.2 % | +0.8 | 917 | ||
| 52.1 % | +1.9 | 682 | ||
| 51.9 % | +2.3 | 1.085 | ||
| 51.9 % | +1.0 | 611 | ||
| 51.9 % | +2.7 | 104 | ||
| 51.8 % | +1.2 | 139 | ||
| 51.7 % | +2.0 | 120 | ||
| 51.6 % | +1.8 | 2.164 | ||
| 51.6 % | −1.9 | 756 | ||
| 51.6 % | +0.1 | 217 | ||
| 51.5 % | +0.1 | 1.327 | ||
| 51.4 % | −1.0 | 2.499 | ||
| 51.3 % | −0.2 | 2.078 | ||
| 51.3 % | −3.2 | 1.275 | ||
| 51.2 % | +2.4 | 168 | ||
| 51.0 % | +1.0 | 1.440 | ||
| 51.0 % | −0.7 | 398 | ||
| 50.9 % | +1.0 | 794 | ||
| 50.9 % | +1.7 | 159 | ||
| 50.8 % | −1.4 | 669 | ||
| 50.7 % | ±0.0 | 1.960 | ||
| 50.7 % | +1.2 | 854 | ||
| 50.5 % | +3.4 | 101 | ||
| 50.3 % | −0.1 | 1.504 | ||
| 50.0 % | −2.5 | 206 | ||
| 50.0 % | −1.8 | 176 | ||
| 49.8 % | −0.1 | 1.114 | ||
| 49.7 % | +0.8 | 1.120 | ||
| 49.4 % | −0.8 | 403 | ||
| 49.3 % | −1.1 | 2.176 | ||
| 49.0 % | −2.1 | 524 | ||
| 48.8 % | −1.1 | 1.283 | ||
| 48.7 % | −1.3 | 2.132 | ||
| 48.6 % | −1.2 | 740 | ||
| 48.5 % | −1.2 | 1.552 | ||
| 48.4 % | −1.2 | 948 | ||
| 47.8 % | −1.8 | 1.262 | ||
| 47.5 % | −0.8 | 861 | ||
| 46.9 % | +0.1 | 147 | ||
| 46.7 % | −3.1 | 1.271 | ||
| 46.4 % | −1.8 | 112 | ||
| 46.0 % | −4.0 | 570 | ||
| 45.8 % | −3.6 | 1.233 | ||
| 45.4 % | −3.2 | 119 | ||
| 45.4 % | −2.7 | 119 | ||
| 45.1 % | −4.8 | 182 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.