Ahri vs Singed
51.3 % 48.7 %
Ahri, 119 maçın 61 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.2 % +3.1 bekl. fark
Singed vs AhriKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Ahri için Singed karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Singed kazanıyor50 %Ahri kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 16 | ||
| 58.1 % | 31 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 19 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 4 |
Yama 26.20: %48.2 · 85 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Ahri için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 63.2 % | +9.8 | 114 | ||
| 61.4 % | +8.4 | 114 | ||
| 60.8 % | +3.9 | 176 | ||
| 60.2 % | +11.6 | 221 | ||
| 60.1 % | +3.8 | 188 | ||
| 57.2 % | −0.3 | 367 | ||
| 56.1 % | +0.9 | 280 | ||
| 55.9 % | +6.0 | 564 | ||
| 55.9 % | +7.2 | 444 | ||
| 55.5 % | +2.3 | 119 | ||
| 55.3 % | +5.6 | 226 | ||
| 55.2 % | +0.6 | 1.189 | ||
| 54.7 % | −1.9 | 265 | ||
| 54.5 % | +1.4 | 393 | ||
| 54.3 % | +5.0 | 116 | ||
| 54.1 % | +0.2 | 1.016 | ||
| 53.9 % | +0.8 | 670 | ||
| 53.6 % | +2.4 | 261 | ||
| 53.5 % | +3.1 | 1.007 | ||
| 53.5 % | −1.0 | 142 | ||
| 53.3 % | +3.2 | 105 | ||
| 53.1 % | +3.7 | 401 | ||
| 52.9 % | +1.4 | 2.237 | ||
| 52.9 % | +2.6 | 1.360 | ||
| 52.7 % | +0.4 | 110 | ||
| 52.6 % | −1.6 | 1.798 | ||
| 52.5 % | +0.7 | 1.581 | ||
| 52.4 % | +0.5 | 3.368 | ||
| 52.4 % | −0.2 | 479 | ||
| 52.4 % | +2.6 | 286 | ||
| 52.3 % | +1.4 | 3.810 | ||
| 52.0 % | +2.0 | 5.620 | ||
| 52.0 % | +1.7 | 3.450 | ||
| 52.0 % | +1.5 | 304 | ||
| 51.9 % | +0.8 | 156 | ||
| 51.8 % | +1.8 | 141 | ||
| 51.6 % | +1.3 | 2.141 | ||
| 51.5 % | −0.1 | 452 | ||
| 51.4 % | +0.9 | 969 | ||
| 51.4 % | +2.1 | 146 | ||
| 51.3 % | +3.1 | 119 | ||
| 51.2 % | +0.1 | 1.599 | ||
| 51.2 % | −0.7 | 925 | ||
| 51.1 % | +1.0 | 3.433 | ||
| 51.1 % | −3.1 | 182 | ||
| 51.0 % | +0.7 | 1.651 | ||
| 51.0 % | +0.4 | 143 | ||
| 50.9 % | −0.5 | 1.297 | ||
| 50.9 % | −3.8 | 106 | ||
| 50.8 % | −1.5 | 5.886 | ||
| 50.7 % | −0.1 | 4.671 | ||
| 50.7 % | −0.4 | 578 | ||
| 50.5 % | +1.1 | 2.521 | ||
| 50.5 % | +0.3 | 1.908 | ||
| 50.4 % | −3.0 | 127 | ||
| 50.3 % | −4.1 | 3.150 | ||
| 50.3 % | −0.5 | 342 | ||
| 50.2 % | +1.3 | 2.827 | ||
| 50.2 % | +0.5 | 428 | ||
| 49.9 % | −0.1 | 3.016 | ||
| 49.9 % | +0.9 | 2.139 | ||
| 49.8 % | +0.1 | 2.138 | ||
| 49.8 % | +2.1 | 277 | ||
| 49.7 % | −1.3 | 499 | ||
| 49.6 % | −0.9 | 5.628 | ||
| 49.6 % | −1.7 | 4.942 | ||
| 49.6 % | −1.4 | 123 | ||
| 49.5 % | ±0.0 | 3.134 | ||
| 49.4 % | −0.6 | 5.219 | ||
| 49.4 % | −0.6 | 2.941 | ||
| 49.2 % | −0.7 | 1.766 | ||
| 48.9 % | −1.3 | 3.758 | ||
| 48.7 % | −0.9 | 2.363 | ||
| 48.5 % | ±0.0 | 264 | ||
| 48.4 % | −1.6 | 2.906 | ||
| 48.3 % | −2.3 | 323 | ||
| 47.9 % | −1.8 | 303 | ||
| 47.7 % | ±0.0 | 348 | ||
| 47.1 % | −1.8 | 187 | ||
| 46.9 % | −0.8 | 271 | ||
| 46.5 % | −3.1 | 3.170 | ||
| 46.5 % | −3.8 | 1.394 | ||
| 46.3 % | −3.7 | 533 | ||
| 46.0 % | −5.4 | 174 | ||
| 45.1 % | −3.0 | 284 | ||
| 42.4 % | −7.3 | 474 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.