Zeri Eşyalar
Alt · Emerald+ · Tekli/Çiftli · Tüm bölgeler · Son 30 gün · 10,357 maç
Build varyantları
| Build | Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun |
|---|---|---|---|
| 62.1 % | 55.6 % | 1,089 | |
| 11.8 % | 60.4 % | 207 | |
| 6.9 % | 49.6 % | 121 |
Aşamaya göre eşya kombinasyonları
Önce tam olarak bu eşyaları yapan maçların oranı, kazanma oranı 20 maçtan itibaren.
İlk 1
%70.5 seçiyor 53.0 % WR 1,358 maç
%16.7 seçiyor 57.5 % WR 322 maç
%4.7 seçiyor 50.0 % WR 90 maç
%4.0 seçiyor 57.7 % WR 78 maç
%1.1 seçiyor 66.7 % WR 21 maç
%0.7 seçiyor çok az maç 14 maç
%0.7 seçiyor çok az maç 14 maç
%0.6 seçiyor çok az maç 12 maç
İlk 2 
%62.1 seçiyor 55.6 % WR 1,089 maç
%11.8 seçiyor 60.4 % WR 207 maç
%6.9 seçiyor 49.6 % WR 121 maç
%3.1 seçiyor 61.1 % WR 54 maç
%2.5 seçiyor 50.0 % WR 44 maç
%2.3 seçiyor 50.0 % WR 40 maç
%2.2 seçiyor 55.3 % WR 38 maç
%2.1 seçiyor 56.8 % WR 37 maç
İlk 3 

%52.4 seçiyor 60.4 % WR 715 maç

%9.8 seçiyor 56.0 % WR 134 maç

%6.7 seçiyor 68.1 % WR 91 maç

%5.1 seçiyor 47.8 % WR 69 maç

%3.3 seçiyor 64.4 % WR 45 maç

%2.9 seçiyor 53.8 % WR 39 maç

%1.9 seçiyor 46.2 % WR 26 maç

%1.9 seçiyor 61.5 % WR 26 maç
İlk 4 


%36.8 seçiyor 62.3 % WR 324 maç


%14.5 seçiyor 60.9 % WR 128 maç


%7.6 seçiyor 71.6 % WR 67 maç


%3.5 seçiyor 58.1 % WR 31 maç


%2.8 seçiyor 68.0 % WR 25 maç


%2.2 seçiyor çok az maç 19 maç


%1.6 seçiyor çok az maç 14 maç


%1.1 seçiyor çok az maç 10 maç
Başlangıç eşyaları
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 87.1 % | 53.9 % | 1,730 | |
| 7.1 % | 51.1 % | 141 | |
| 5.8 % | 54.3 % | 116 |
Botlar
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 58.6 % | 57.3 % | 1,096 | |
| 38.9 % | 50.7 % | 728 | |
| 2.5 % | 52.2 % | 46 |
Erken alım sırası
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 27.7 % | 56.0 % | 455 | |
| 19.2 % | 57.6 % | 316 | |
| 18.1 % | 46.3 % | 298 | |
| 17.8 % | 54.9 % | 293 | |
| 17.2 % | 60.8 % | 283 |
Ana eşyalar
4. eşya
| Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|
| 60.3 % | 312 | |
| 60.5 % | 124 | |
| 66.3 % | 98 |
5. eşya
| Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|
| 68.5 % | 130 | |
| 59.8 % | 87 | |
| 62.7 % | 67 |
6. eşya
| Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|
| – | 13 |
Sihirdar büyüleri
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 79.1 % | 53.4 % | 7,558 | |
| 11.1 % | 52.7 % | 1,063 | |
| 9.8 % | 51.2 % | 939 |
Yetenek sırası
| Seçim Oranı | Kazanma Oranı | Oyun | |
|---|---|---|---|
| 66.8 % | 55.3 % | 5,390 | |
| 18.7 % | 34.6 % | 1,504 | |
| 14.5 % | 68.5 % | 1,170 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.