Zed vs Xin Zhao
37.5 % 62.5 %
Zed, 24 maçın 9 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.8 % −11.3 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 24 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Xin Zhao vs ZedKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Zed için Xin Zhao karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Xin Zhao kazanıyor50 %Zed kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — |
Yama 26.20: 9 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Zed için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 60.4 % | +11.7 | 111 | ||
| 59.6 % | +10.4 | 171 | ||
| 57.2 % | +3.6 | 432 | ||
| 55.0 % | +6.8 | 493 | ||
| 54.1 % | +5.6 | 652 | ||
| 53.0 % | +3.5 | 249 | ||
| 52.7 % | ±0.0 | 351 | ||
| 52.5 % | +5.1 | 139 | ||
| 52.0 % | +6.2 | 127 | ||
| 52.0 % | +3.0 | 100 | ||
| 51.7 % | +2.3 | 963 | ||
| 51.7 % | +2.0 | 118 | ||
| 51.6 % | +1.9 | 510 | ||
| 51.5 % | +3.2 | 714 | ||
| 51.4 % | +2.7 | 1.135 | ||
| 51.1 % | +2.2 | 1.228 | ||
| 51.0 % | +0.1 | 606 | ||
| 50.8 % | +1.4 | 1.156 | ||
| 50.6 % | −1.3 | 407 | ||
| 50.5 % | +1.5 | 315 | ||
| 50.5 % | −2.2 | 275 | ||
| 50.2 % | +2.2 | 787 | ||
| 50.1 % | +0.3 | 1.132 | ||
| 50.0 % | +1.0 | 302 | ||
| 50.0 % | +0.3 | 132 | ||
| 50.0 % | +0.6 | 100 | ||
| 49.8 % | +1.5 | 989 | ||
| 49.5 % | +0.8 | 752 | ||
| 49.5 % | −0.7 | 105 | ||
| 49.2 % | +0.9 | 382 | ||
| 49.0 % | −0.4 | 998 | ||
| 49.0 % | +0.4 | 680 | ||
| 49.0 % | −0.7 | 604 | ||
| 48.9 % | −2.0 | 1.433 | ||
| 48.9 % | +0.1 | 348 | ||
| 48.9 % | −2.9 | 176 | ||
| 48.8 % | −0.1 | 1.598 | ||
| 48.4 % | −0.9 | 353 | ||
| 48.2 % | −0.2 | 1.557 | ||
| 48.1 % | +0.4 | 962 | ||
| 47.9 % | −1.4 | 163 | ||
| 47.7 % | −1.4 | 2.016 | ||
| 47.1 % | −1.2 | 1.173 | ||
| 47.0 % | −1.9 | 1.262 | ||
| 46.4 % | −2.0 | 506 | ||
| 45.4 % | −1.2 | 542 | ||
| 45.1 % | −3.9 | 335 | ||
| 45.0 % | −4.9 | 655 | ||
| 44.7 % | −3.5 | 360 | ||
| 44.4 % | −6.8 | 126 | ||
| 44.0 % | −6.5 | 125 | ||
| 43.8 % | −4.1 | 537 | ||
| 41.6 % | −7.0 | 113 | ||
| 40.1 % | −6.6 | 212 | ||
| 37.5 % | −11.3 | 24 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.