Yone vs Swain
54.5 % 45.5 %
Yone, 101 maçın 55 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.9 % +4.6 bekl. fark
Swain vs YoneKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Yone için Swain karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Swain kazanıyor50 %Yone kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 8 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 23 | ||
| çok az maç | 28 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 6 |
Yama 26.20: %57.4 · 61 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Yone için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.8 % | +7.6 | 296 | ||
| 56.3 % | +5.3 | 575 | ||
| 55.1 % | +6.6 | 583 | ||
| 54.8 % | +2.2 | 684 | ||
| 54.5 % | +4.6 | 101 | ||
| 53.8 % | +4.2 | 647 | ||
| 53.6 % | +5.0 | 338 | ||
| 53.2 % | +3.1 | 233 | ||
| 53.2 % | +4.8 | 156 | ||
| 53.2 % | +0.7 | 124 | ||
| 52.9 % | +3.4 | 261 | ||
| 52.4 % | +3.4 | 359 | ||
| 52.3 % | +0.6 | 216 | ||
| 52.2 % | +2.1 | 810 | ||
| 52.0 % | +2.6 | 477 | ||
| 52.0 % | −2.5 | 127 | ||
| 51.9 % | +3.8 | 640 | ||
| 51.8 % | ±0.0 | 920 | ||
| 51.5 % | +1.6 | 1.312 | ||
| 51.5 % | +3.5 | 130 | ||
| 51.4 % | +2.8 | 463 | ||
| 50.9 % | +2.0 | 1.020 | ||
| 50.7 % | +0.1 | 134 | ||
| 50.6 % | −0.1 | 312 | ||
| 50.5 % | +0.7 | 1.145 | ||
| 50.5 % | +2.7 | 374 | ||
| 50.4 % | +1.4 | 397 | ||
| 50.3 % | −0.7 | 1.052 | ||
| 50.3 % | +2.7 | 155 | ||
| 50.2 % | +1.3 | 241 | ||
| 50.1 % | −0.4 | 341 | ||
| 50.0 % | −2.7 | 108 | ||
| 49.6 % | −0.4 | 520 | ||
| 49.3 % | −0.4 | 148 | ||
| 49.2 % | +0.3 | 396 | ||
| 48.9 % | +0.6 | 1.371 | ||
| 48.7 % | −1.3 | 117 | ||
| 48.4 % | −1.1 | 868 | ||
| 48.4 % | −0.7 | 731 | ||
| 48.4 % | +0.4 | 508 | ||
| 48.3 % | −1.3 | 631 | ||
| 48.2 % | −0.1 | 656 | ||
| 48.1 % | −0.9 | 266 | ||
| 48.0 % | −1.2 | 952 | ||
| 48.0 % | −2.6 | 679 | ||
| 47.8 % | −2.4 | 655 | ||
| 47.8 % | −2.6 | 477 | ||
| 47.4 % | +0.1 | 616 | ||
| 47.3 % | −2.5 | 1.295 | ||
| 47.3 % | −2.4 | 1.285 | ||
| 47.3 % | −1.3 | 442 | ||
| 47.3 % | −1.7 | 319 | ||
| 47.0 % | −1.9 | 630 | ||
| 46.8 % | −3.5 | 725 | ||
| 46.2 % | −2.4 | 795 | ||
| 45.7 % | −2.3 | 175 | ||
| 45.1 % | −4.6 | 763 | ||
| 44.3 % | −6.4 | 235 | ||
| 43.6 % | −4.8 | 101 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.