Yasuo vs Zaahen
25.8 % 74.2 %
Yasuo, 31 maçın 8 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 46.9 % −21.1 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 31 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Zaahen vs YasuoKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Yasuo için Zaahen karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zaahen kazanıyor50 %Yasuo kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 9 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: 16 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Yasuo için diğer Orta eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.1 % | +8.9 | 335 | ||
| 59.0 % | +7.9 | 134 | ||
| 57.3 % | −0.5 | 117 | ||
| 55.6 % | +4.8 | 723 | ||
| 55.0 % | +1.4 | 473 | ||
| 54.5 % | +1.8 | 286 | ||
| 53.8 % | +2.0 | 731 | ||
| 53.8 % | +1.7 | 199 | ||
| 53.7 % | +1.9 | 1.647 | ||
| 53.7 % | +4.0 | 533 | ||
| 53.6 % | +3.3 | 140 | ||
| 53.3 % | +2.6 | 1.780 | ||
| 53.3 % | +0.5 | 623 | ||
| 53.3 % | +5.8 | 105 | ||
| 53.1 % | −1.3 | 130 | ||
| 52.9 % | −1.6 | 786 | ||
| 52.8 % | −0.8 | 470 | ||
| 52.8 % | +2.6 | 178 | ||
| 52.7 % | +3.1 | 1.533 | ||
| 52.1 % | +1.8 | 1.308 | ||
| 52.1 % | −4.6 | 144 | ||
| 52.0 % | +3.1 | 945 | ||
| 52.0 % | +2.5 | 867 | ||
| 51.9 % | +1.3 | 622 | ||
| 51.8 % | +0.9 | 2.285 | ||
| 51.8 % | +4.2 | 110 | ||
| 51.6 % | +3.0 | 1.042 | ||
| 51.5 % | +0.9 | 194 | ||
| 51.4 % | +1.1 | 1.524 | ||
| 51.2 % | −0.2 | 205 | ||
| 50.8 % | +1.0 | 1.899 | ||
| 50.5 % | +3.7 | 101 | ||
| 50.4 % | +1.2 | 832 | ||
| 50.3 % | −0.3 | 785 | ||
| 49.7 % | +0.1 | 167 | ||
| 49.7 % | +0.6 | 155 | ||
| 49.5 % | +0.3 | 527 | ||
| 49.2 % | ±0.0 | 1.134 | ||
| 49.1 % | −0.2 | 611 | ||
| 49.1 % | −0.8 | 422 | ||
| 49.0 % | +1.3 | 145 | ||
| 48.9 % | +2.2 | 174 | ||
| 48.6 % | −0.5 | 728 | ||
| 48.6 % | −0.4 | 109 | ||
| 48.5 % | −0.7 | 1.265 | ||
| 48.5 % | −0.8 | 103 | ||
| 48.4 % | −1.0 | 1.055 | ||
| 48.2 % | −2.1 | 1.516 | ||
| 48.2 % | −1.7 | 141 | ||
| 48.0 % | −1.9 | 479 | ||
| 48.0 % | −0.3 | 196 | ||
| 47.9 % | −2.0 | 584 | ||
| 47.9 % | −2.5 | 484 | ||
| 47.7 % | −1.9 | 1.231 | ||
| 47.7 % | −2.4 | 386 | ||
| 47.5 % | −0.1 | 461 | ||
| 47.3 % | −2.0 | 3.252 | ||
| 47.2 % | −2.6 | 1.527 | ||
| 46.7 % | −2.9 | 120 | ||
| 46.6 % | −2.2 | 416 | ||
| 46.4 % | −3.4 | 1.805 | ||
| 45.3 % | −2.2 | 1.226 | ||
| 44.4 % | −4.7 | 491 | ||
| 44.4 % | −2.8 | 367 | ||
| 42.0 % | −6.6 | 143 | ||
| 41.7 % | −8.9 | 187 | ||
| 25.8 % | −21.1 | 31 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.