Xayah vs Yone
54.0 % 46.0 %
Xayah, 113 maçın 61 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 49.7 % +4.3 bekl. fark
Yone vs XayahKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Xayah için Yone karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Yone kazanıyor50 %Xayah kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 7 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 14 | ||
| çok az maç | 26 | ||
| 53.3 % | 30 | ||
| çok az maç | 15 | ||
| çok az maç | 5 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: %48.8 · 86 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Xayah için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 56.7 % | +6.4 | 171 | ||
| 56.1 % | +0.7 | 3.594 | ||
| 55.9 % | +4.1 | 1.337 | ||
| 55.4 % | +1.5 | 899 | ||
| 55.0 % | +3.0 | 1.867 | ||
| 54.6 % | +5.4 | 335 | ||
| 54.3 % | +5.5 | 420 | ||
| 54.1 % | +2.4 | 11.148 | ||
| 54.0 % | +4.3 | 113 | ||
| 51.9 % | −0.7 | 3.175 | ||
| 51.9 % | −0.7 | 551 | ||
| 51.3 % | −0.3 | 4.035 | ||
| 51.2 % | +0.8 | 1.868 | ||
| 51.0 % | −0.7 | 5.522 | ||
| 50.8 % | −1.0 | 2.687 | ||
| 50.7 % | −0.7 | 2.737 | ||
| 50.7 % | −1.7 | 1.275 | ||
| 50.6 % | −1.4 | 5.195 | ||
| 50.6 % | +0.3 | 164 | ||
| 50.5 % | −1.2 | 1.598 | ||
| 50.5 % | +1.0 | 882 | ||
| 50.0 % | −0.3 | 5.041 | ||
| 50.0 % | −0.9 | 1.433 | ||
| 49.8 % | −2.3 | 2.132 | ||
| 49.8 % | −3.6 | 265 | ||
| 49.6 % | −0.1 | 1.628 | ||
| 49.2 % | +0.4 | 715 | ||
| 49.2 % | +0.5 | 183 | ||
| 49.1 % | +0.8 | 271 | ||
| 49.0 % | −0.5 | 741 | ||
| 48.8 % | −2.2 | 121 | ||
| 48.6 % | −2.4 | 1.381 | ||
| 48.6 % | −0.4 | 212 | ||
| 48.1 % | −1.0 | 231 | ||
| 48.1 % | −1.2 | 131 | ||
| 48.0 % | −0.8 | 375 | ||
| 47.7 % | −1.7 | 5.903 | ||
| 47.6 % | −2.3 | 143 | ||
| 47.2 % | −3.5 | 252 | ||
| 46.8 % | −2.2 | 432 | ||
| 45.5 % | −4.6 | 514 | ||
| 43.9 % | −2.6 | 187 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.