Xayah vs Lux
51.5 % 48.5 %
Xayah, 103 maçın 53 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 48.9 % +2.6 bekl. fark
Lux vs XayahKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Xayah için Lux karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Lux kazanıyor50 %Xayah kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 25 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 8 |
Yama 26.20: %50.7 · 69 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Xayah için diğer Alt eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 57.0 % | +5.0 | 1.081 | ||
| 56.0 % | +0.3 | 2.173 | ||
| 55.9 % | +3.6 | 829 | ||
| 55.8 % | +2.9 | 328 | ||
| 55.2 % | +0.8 | 489 | ||
| 54.7 % | +5.0 | 192 | ||
| 53.8 % | +1.9 | 6.864 | ||
| 53.4 % | +4.2 | 219 | ||
| 52.8 % | +0.7 | 1.584 | ||
| 52.5 % | −1.2 | 160 | ||
| 52.5 % | +2.2 | 101 | ||
| 52.3 % | +1.8 | 1.056 | ||
| 52.2 % | −0.7 | 1.875 | ||
| 52.0 % | +0.1 | 1.506 | ||
| 51.6 % | −1.3 | 721 | ||
| 51.5 % | +2.6 | 103 | ||
| 51.3 % | −0.5 | 2.450 | ||
| 51.0 % | −1.3 | 2.987 | ||
| 50.9 % | +2.5 | 165 | ||
| 50.7 % | −1.1 | 3.184 | ||
| 50.5 % | −1.6 | 886 | ||
| 50.5 % | +0.8 | 444 | ||
| 50.0 % | −0.6 | 2.992 | ||
| 49.6 % | −1.4 | 776 | ||
| 49.3 % | −0.3 | 992 | ||
| 49.3 % | +0.5 | 422 | ||
| 48.9 % | −2.3 | 806 | ||
| 48.5 % | −3.7 | 1.240 | ||
| 48.5 % | −0.4 | 204 | ||
| 48.2 % | −1.2 | 517 | ||
| 47.5 % | −1.8 | 3.405 | ||
| 46.7 % | −2.6 | 150 | ||
| 46.4 % | −3.0 | 125 | ||
| 46.1 % | −5.3 | 154 | ||
| 45.9 % | −4.3 | 318 | ||
| 43.8 % | −5.1 | 235 | ||
| 43.0 % | −4.1 | 114 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.