Volibear vs Kayn
50.7 % 49.3 %
Volibear, 284 maçın 144 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 50.4 % +0.3 bekl. fark
Kayn vs VolibearKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Volibear için Kayn karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Kayn kazanıyor50 %Volibear kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | 25 | ||
| 59.0 % | 39 | ||
| çok az maç | 29 | ||
| çok az maç | 27 | ||
| 50.0 % | 48 | ||
| 48.3 % | 60 | ||
| 57.4 % | 47 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 4 | ||
| çok az maç | 1 |
Yama 26.20: %48.8 · 172 maç 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Volibear için diğer Orman eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 61.5 % | +9.3 | 109 | ||
| 53.3 % | +2.6 | 107 | ||
| 53.1 % | +2.5 | 113 | ||
| 52.4 % | +3.8 | 231 | ||
| 52.4 % | +1.4 | 143 | ||
| 51.9 % | +2.1 | 129 | ||
| 50.7 % | +0.3 | 284 | ||
| 50.0 % | −0.1 | 140 | ||
| 49.8 % | +0.6 | 283 | ||
| 49.4 % | −1.6 | 255 | ||
| 49.0 % | −0.1 | 192 | ||
| 48.8 % | +0.4 | 209 | ||
| 48.7 % | −2.9 | 156 | ||
| 48.6 % | −2.2 | 245 | ||
| 47.9 % | −2.3 | 144 | ||
| 47.6 % | −2.0 | 126 | ||
| 47.3 % | −2.6 | 169 | ||
| 46.0 % | −3.8 | 124 | ||
| 45.4 % | −2.6 | 205 | ||
| 45.0 % | −5.5 | 191 | ||
| 45.0 % | −5.4 | 131 | ||
| 40.7 % | −8.0 | 108 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.