Vladimir vs Zed
59.0 % 41.0 %
Vladimir, 39 maçın 23 tanesini kazanıyor.
Bu roldeki iki kazanma oranına göre beklenen: 47.5 % +11.5 bekl. fark
Şimdilik yalnızca 39 maç var: bunu bir ipucu olarak oku, hüküm olarak değil.
Zed vs VladimirKoridor üstünlüğü
Koridor verileri yükleniyor…
Lige göre
Her ligde Vladimir için Zed karşısındaki kazanma oranı.
| Lig | Kazanma Oranı | Zed kazanıyor50 %Vladimir kazanıyor | Maç |
|---|---|---|---|
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 1 | ||
| çok az maç | — | ||
| çok az maç | 3 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 11 | ||
| çok az maç | 6 | ||
| çok az maç | 2 | ||
| çok az maç | 3 |
Yama 26.20: 21 maç, kazanma oranı için çok az 26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar
Vladimir için diğer Üst eşleşmeleri
En az 100 maçı olan rakipler.26.19 ile 26.20 yamaları arasındaki maçlar.
| Şampiyon | 50 % | Maç | ||
|---|---|---|---|---|
| 59.0 % | +11.5 | 39 | ||
| 57.7 % | +11.2 | 111 | ||
| 56.6 % | +7.6 | 143 | ||
| 56.0 % | +6.9 | 109 | ||
| 54.6 % | +5.7 | 295 | ||
| 54.4 % | +4.6 | 125 | ||
| 53.9 % | +6.6 | 317 | ||
| 52.6 % | +2.6 | 209 | ||
| 52.4 % | +3.9 | 296 | ||
| 52.4 % | +0.4 | 126 | ||
| 52.2 % | +3.3 | 370 | ||
| 52.2 % | +4.1 | 201 | ||
| 51.8 % | +2.3 | 141 | ||
| 51.7 % | +2.3 | 145 | ||
| 50.3 % | +1.5 | 169 | ||
| 49.8 % | +2.4 | 295 | ||
| 49.6 % | −0.3 | 141 | ||
| 47.7 % | −0.2 | 195 | ||
| 46.4 % | −1.9 | 220 | ||
| 45.0 % | −3.4 | 171 | ||
| 44.9 % | −6.2 | 205 | ||
| 44.2 % | −5.1 | 190 | ||
| 43.7 % | −4.9 | 231 | ||
| 43.3 % | −4.9 | 127 | ||
| 42.2 % | −6.2 | 128 | ||
| 41.3 % | −6.5 | 126 | ||
| 38.7 % | −8.7 | 124 | ||
| 38.6 % | −11.3 | 132 | ||
| 37.8 % | −10.9 | 249 |
ggez.gg’nin Riot API üzerinden topladığı dereceli maçlardan.